Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Piotr Grabowski wierzy, że spotka jeszcze miłość swojego życia

Piotr Grabowski, czyli mecenas Krzysztof Tuliński z "Prawa Agaty", jest przekonany, że jeśli spotka odpowiednią kobietę, będzie potrafił stworzyć z nią wartościowy i trwały związek. - Nie jest jednak łatwo znaleźć miłość na całe życie - mówi.


Reklama


Choć od rozpadu związku Piotra Grabowskiego z Anną Dereszowską, czyli mecenas Iwoną Czerską z "Prawa Agaty", minęły już dwa lata, serialowy Konrad z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wciąż jest... do wzięcia.

- Nie szukam związku na chwilę ani miłej przygody. Tak jak większość ludzi chciałbym spotkać prawdziwą miłość - wyznał w swym ostatnim wywiadzie, pytany, czy jest gotowy, by znów się zakochać.

Piotr Grabowski nie kryje, że po dwóch nieudanych związkach (zanim związał się z Anną Dereszowską, był mężem aktorki Marty Konarskiej) wie już doskonale, na czym powinno się skupić, mając u boku ukochaną osobę, by miłość wytrzymała próbę czasu. Mówi, że trzeba po prostu pamiętać o potrzebach i oczekiwaniach swej drugiej połówki...

- Ja się staram, ale w praktyce nie zawsze to wychodzi - stwierdził niedawno pół żartem pół serio, dodając już poważnie:

- Związek dwojga ludzi jest skomplikowaną sprawą. Nie zawsze wielka miłość wygląda jak w bajce. Trzeba o nią walczyć!

Piotr Grabowski uważa, że partnerzy przede wszystkim powinni być ze sobą szczerzy, bo "zamiatanie" problemów pod dywan nie prowadzi do niczego dobrego.

- Dla mnie miłość dzieje się wtedy, gdy jesteśmy ze sobą nie tylko na dobre, ale możemy też na siebie liczyć, kiedy pojawiają się problemy - powiedział w wywiadzie dla dwutygodnika "Tina".

Mimo że oba najważniejsze dotąd w życiu Piotra Grabowskiego związki rozpadły się, aktor z wielkim szacunkiem mówi o swoich byłych partnerkach. Obie, Marta Konarska i Anna Dereszowska, są przecież mamami jego dzieci - 18-letniej Aleksandry, 13-letniego Maćka i 6-letniej Leny.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Grabowski | Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje