Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Marka i Agatę wreszcie połączy uczucie!

Leszek Lichota, czyli serialowy Marek Dębski, postanowił otworzyć się przed fanami i udzielił dość obszernego wywiadu dziennikarce "Show". Na początku rozmowy wyjawił szczegóły dotyczące relacji Przybysz i Dębskiego w nowym sezonie "Prawa Agaty".


Reklama

- Trochę się pozmienia w jego życiu. W końcu połączy go głębsze uczucie z Agatą. Biorąc pod uwagę ich status społeczny, wiek i doświadczenia, to aż dziw, że tak późno. Ale lepiej późno niż wcale. Będzie gorąc - wyznał w wywiadzie.

- Przez trzy sezony był bardzo tajemniczym bytem. W końcu okazało się, że ma ciekawą przeszłość. Jedno się nie zmieniło - to nadal najlepszy prawnik w kraju. W 45 minut wygra każdą sprawę. Z przerwami na reklamę - dodał Leszek Lichota.

W trakcie wywiadu padło też pytanie, o to do której z bohaterek bliżej aktorowi prywatnie. I ta odpowiedź może was zaskoczyć.

- Nie podoba mi się ani typ Agaty, ani Marii. Specyfika serialowa wymaga, aby były to wyraziste postaci, więc mają przerysowane niektóre cechy charakteru. Jedna jest zbyt ostrożna, a druga zbyt wyniosła i oziębła. Ale to tylko moje prywatne postrzeganie.

Nikogo chyba to jednak nie dziwi, prywatnie ideałem kobiety Leszka Lichoty jest żona aktora - Ilona Wrońska.

A jak myślicie, kto jest ideałem dla serialowego Leszka? Teraz już chyba nie macie wątpliwości.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje