Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1353
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Marek Dębski odchodzi! Przez Huberta!

Szok! Marek (Leszek Lichota) porzuci kancelarię, którą stworzył z razem Agatą (Agnieszka Dygant) i Dorotą (Daria Widawska). Mało tego: połączy siły z Czerską (Anna Dereszowska)!


Reklama

A miało być tak pięknie! Wszystko wskazywało już na to, że Przybysz i Dębski stworzą wspaniały duet nie tylko na niwie zawodowej, ale i w życiu prywatnym.

Różnica zdań i... rozstanie

Niestety, niebawem dojdzie między nimi do bardzo poważnej różnicy zdań. Pójdzie oczywiście o Huberta (Bartek Świderski), jego motywy i wiarygodność. Przypomnijmy, że powrót Sułeckiego do gry od początku nie podobał się Markowi, który uznał, że Agatą kierują nie tyle kwestie zawodowe, ile uczucia i emocje.

Dębski będzie chciał, żeby Sułecki zeznawał, a Agata ostro się temu przeciwstawi, nie chcąc narażać byłego narzeczonego na niebezpieczeństwo.

- Na własne życzenie pakujesz się w kłopoty! - usłyszy Przybysz od Marka, który zdecyduje się wziąć sprawy w swoje ręce.

Działania Dębskiego będą miały poważne konsekwencje dla wszystkich. On sam zdecyduje się odejść z firmy. Konkretny powód? Niemożność pogodzenia się z faktem, że Agata bez zastrzeżeń wierzy Sułeckiemu. Ujawniamy, że Dębski odejdzie z kancelarii w 10. odcinku (emisja we wtorek 6 maja).

Zapewni mu schronienie

Tymczasem Hubert, który ma status świadka koronnego, znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Agata zorganizuje mu pomoc. Zapewni Sułeckiemu schronienie w domku letniskowym Zofii (Ewa Borowik), żony jej ojca (Marian Opania). W tym samym czasie Dębski zostanie partnerem w kancelarii Iwony Czerskiej. Czy połączą ich także uczucia?

I czy Agata i Marek jako para to już pieśń przeszłości?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje