Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

Ależ niespodziankę Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa prokurator Maria Okońska zaserwuje swoim fanom! Otóż w 6. odcinku "Prawa Agaty" pokaże się z ciążowym brzuszkiem! Lecz to jeszcze nie koniec sensacji!


Przypomnijmy, że spodziewająca się swojego pierwszego dziecka Małgorzata Kożuchowska nie potwierdziła dotąd oficjalnie informacji na temat swojej ciąży. Nigdzie nie znajdziemy żadnej jej wypowiedzi, w której powiedziałaby, że już w październiku tego roku zostanie mamą. A żeby było jeszcze ciekawiej, do mediów nie przedostały się też newsy z planu serialu "Prawa Agaty", w którym popularna aktorka zdecydowała się ograć swoją ciążę!

Reklama

Tymczasem w 6. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 7 października) dojdzie do przypadkowego spotkania Marii z Agatą (Agnieszka Dygant). Uwadze mecenas Przybysz nie ujdzie, że niedoszłej wspólniczce urósł... brzuszek. Spojrzy na nią wymownie.

- Gdy odchodziłam z kancelarii, byłam już w trzecim miesiącu - wyjaśni krótko Okońska.

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowadnia, że ma dystans do siebie i duże poczucie humoru na swój temat. Bo choć z mediami o swoim błogosławionym stanie nie rozmawia, zgodziła się pokazać ciążowy brzuszek w serialu i jeszcze przyznać się do ciąży! Nie wprost, ale z przymrużeniem oka. Wykorzystała do tego graną przez siebie bohaterkę Marię Okońską.

Pikanterii temu dodaje fakt, że dziecka spodziewa się także - o czym fani serialu wiedzą już doskonale - Agata Przybysz. Jednak adwokatka nie zrewanżuje się Marii szczerością za szczerość i nie zwierzy jej się z tego. W sumie nic dziwnego, bo jeszcze nie zdążyła  podzielić się tą informacją z ojcem dziecka, czyli Markiem Dębskim (Leszek Lichota)...

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje