Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1338
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Dębski zniknie z serialu?

Aktor Leszek Lichota przeprowadza się z rodziną do Australii! Czy oznacza to, że zamierza zrezygnować z roli mecenasa Dębskiego?


Reklama

Wyznanie Leszka Lichoty, że wkrótce przeprowadzi się z rodziną do Australii, postawiło pod znakiem zapytania dalsze losy bohaterów "Prawa Agaty". Ci, którzy od ponad dwóch lat śledzą zawodowe i prywatne perypetie Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), Doroty Gawron (Daria Widawska) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota), nie wyobrażają sobie bowiem serialu bez sympatycznego mecenasa.

Uwielbiany przez widzów aktor nie kryje, że chciałby na pewien czas zamieszkać z dala od Polski, ale uważa, że jego plany wcale nie będą kolidowały z planami producentów "Prawa Agaty".

Spełniać marzenia

- Mamy pomysł i czas na następne serie, więc plan "Prawa Agaty" będzie się wciąż toczył z moim udziałem - powiedział, potwierdzając jednak, że nie zamierza odwoływać wyjazdu, który może okazać się przygodą jego życia.

- Marzenia trzeba realizować, a nie tylko marzyć - uważa. Aktor żartuje, że musi korzystać z życia, kiedy ma taką możliwość, siłę i zdrowie, a jego dzieci - 8-letnia Natasza i 6-letni Kajetan - ciągle jeszcze chcą spędzać czas z nim i ze swoją mamą, Iloną Wrońską ("Na Wspólnej").

Lichota unika jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy nosi się z zamiarem odejścia z serialu. - Prędzej czy później odejdę z "Prawa Agaty" - powiedział niedawno w wywiadzie telewizyjnym, ale szybko dodał, że jeszcze przynajmniej przez rok będzie się wcielał w mecenasa Dębskiego


a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje