Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Ciąża Agaty zagrożona, a Dorota szantażowana!

Ciężarna Agata (Agnieszka Dygant) będzie miała powody do niepokoju, bo lekarz zagrozi jej poronieniem. Z kolei Dorota (Daria Widawska) dostanie list z pogróżkami. Poznaj szczegóły!


Reklama

Ujawniamy, że w 3. odcinku nowej serii "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 16 września) Agata wybierze się do lekarza w sprawie wyników pierwszych od wielu lat zrobionych przez siebie badań. Niestety, brak dbałości o zdrowie odbije się jej czkawką. Lekarz oceni  bowiem, że wyniki badań prawniczki pozostawiają wiele do życzenia.

- Niedobór potasu powoduje niedorozwój płodu - zagrozi ginekolog. - A niedobór magnezu może spowodować nawet poronienie. A stres tylko pogarsza sytuację. Pomyślała pani o urlopie?

Oczywiście myśl o urlopie nawet przez chwilę nie przemknęła przez głowę ambitnej pani mecenas, która po wyjściu od lekarza natychmiast odda się kolejnej sprawie. Nie przekaże też Markowi (Leszek Lichota) wiadomości, że ich dzidziuś jest w drodze. Za to Andrzej (Marian Opania), ojciec Przybysz, zacznie domyślać się, że zostanie dziadkiem, bo przez przypadek znajdzie w torebce córki poradnik "Jak pielęgnować dziecko".

Aniela powie "dość"

Bartek (Michał Mikołajczak) coraz częściej będzie wysługiwał się Anielą (Katarzyna Zawadzka) w opiece nad swoim synem Frankiem, i zresztą nie tylko. Bylińską dotknie, że chłopak, który był dla niej przyjacielem, a może nawet kimś więcej, po narodzinach dziecka zaczął traktować ją instrumentalnie. W końcu Bartek przesadzi, a Aniela się zbuntuje:

- Mogę i lubię pomagać, ale nie chcę być osobistą służącą! - wyraźnie da Janowskiemu do zrozumienia, co jej leży na sercu.

Niestety, Bartek odbierze to jako brak dojrzałości ze strony Bylińskiej.

Od sielanki do szantażu

Tymczasem w małżeństwie sędzi Doroty Gawron zapanuje sielanka.

- Twoja nowa praca ma same plusy - usłyszy z ust męża Wojtka (Tomasz Karolak) - Stałaś się mniej pyskata. Wyciszona, ugodowa... To mi bardzo odpowiada.

- Nie chwal dnia przed zachodem słońca - odpowie ubawiona Dorota.

I rzeczywiście, wykracze. Jeszcze tego samego wieczora dostanie nietypowego maila. Znajdzie w nim kilka swoich zdjęć z Tulińskim (Piotr Grabowski), gdy odwiedził ją pamiętnej nocy. Plus groźny komentarz: "Każde małżeństwo ma swoje tajemnice. Przestań drążyć"...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje