Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Chce zmienić swoje podejście do życia i... facetów

Annie Dereszowskiej, czyli mecenas Iwonie Czerskiej z "Prawa Agaty", zawsze imponowały kobiety stanowcze, waleczne i samodzielne - takie, które potrafią poradzić sobie ze wszystkim... bez mężczyzny. Dopiero niedawno zrozumiała, że wcale nie chce taka być!


Reklama


- Wpadłam w pułapkę. Chciałam być kobietą i mężczyzną w jednym, pokazać, że radzę sobie w wielu rolach - powiedziała Anna Dereszowska w wywiadzie, dodając, że od pewnego czasu jest zła na siebie o to, że za wszelką cenę dążyła, aby być... samowystarczalną.

- Mężczyźni boją się takich kobiet! I ja ich rozumiem... Bo my ciągle ich kastrujemy, pozbawiamy szansy pokazania męskiej siły, a przecież każdy z nich chce udowodnić, że potrafi zarobić na dom, zaopiekować się rodziną i wbić gwóźdź - wyznała szczerze.

Anna Dereszowska nie kryje, że bardzo długo myślała, że potrafi sama poradzić sobie ze wszystkim.

- Faceci "na życie" wybierają jednak inne kobiety, takie, które pozwalają się im wykazać, rozwinąć skrzydła - twierdzi.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że wszystkie jej dotychczasowe związki rozpadły się dlatego, że chciała mieć wszystko pod kontrolą i nie do końca rozumiała, czego mężczyźni tak naprawdę oczekują od kobiet. Serialowa mecenas Czerska z "Prawa Agaty" przyznaje, że zapisała się na terapię, by zmienić swoje podejście do życia i... facetów, a rozmowy z psychologiem bardzo jej pomagają.

- Uczę się oddawać mężczyźnie więcej pola. Pracuję nad tym, a terapia mi pomaga, odblokowuje - mówi.

Anna Dereszowska, która w ubiegłym roku rozstała się z Piotrem Grabowskim, czyli Konradem z "Ciszy nad rozlewiskiem", wierzy, że dane jej jeszcze będzie być szczęśliwą. Ostatnio - o czym informują tabloidy - spotyka się z fotografem Danielem Duniakiem, którego poznała podczas sesji zdjęciowej do jednego z magazynów.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje