Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Bronisław Wrocławski dostał brawa od całej ekipy!

Bronisław Wrocławski, szerokiej widowni znany m. in. jako Jerzy Marczak z "Barw szczęścia", przed laty był profesorem Agnieszki Dygant, czyli serialowej Agaty Przybysz w łódzkiej Filmówce, a teraz spotkali się na planie "Prawa Agaty". Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że Bronisław Wrocławski zagra w 3. odcinku najnowszej serii "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 16 września). Jego bohater dr Grzegorz Garda będzie klientem mecenas Przybysz.

- Pozwała mnie żona mężczyzny, który zmarł kilka miesięcy temu w trakcie lotu do Frankfurtu - opowie lekarz swojej adwokatce. - Stewardessa zapytała, czy na pokładzie jest lekarz. Zgłosiłem się. Zbadałem tego człowieka i stwierdziłem, że to ewidentna niestrawność. Niestety, kilkadziesiąt minut później on już nie żył.

Interwencja lekarza na pokładzie samolotu była złamaniem danego kiedyś sobie przyrzeczenia: żadnej pracy po pracy. A to dlatego, że sam kiedyś przedobrzył i doprowadził siebie na skraj wyczerpania, rozwalając przy okazji małżeństwo i raniąc bliskich. Skończył na terapii dla pracoholików. Małżeństwa nie uratował, ale opracował specjalny "program", którego od tej pory zawsze się trzymał. Aż do tamtej sytuacji...

- Praca to moja pasja - wyzna doktor Garda Agacie. - Nigdy przenigdy jej nie lekceważę. Liniom lotniczym grozi konieczność zapłaty wielomilionowego odszkodowania i straty wizerunkowe.

Gwoli wyjaśnienia: na podstawie diagnozy Gardy zapadła decyzja o tym, by maszyna leciała do portu docelowego, zamiast o awaryjnym lądowaniu. Czy linia lotnicza chce zrobić z niego kozła ofiarnego?

Po zakończeniu zdjęć do trzeciego odcinka "Prawa Agaty" Bronisław Wrocławski dostał brawa od całej ekipy serialu. Najgłośniej klaskała Agnieszka Dygant

Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Wrocławski | Agnieszka Dygant | Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje