Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Bartek zostanie supertatusiem!

W najnowszym, szóstym już sezonie "Prawa Agaty“, mecenasa Bartka Janowskiego (Michał Mikołajczak) czeka prawdziwa rewolucja w życiu osobistym. Powód? Zadebiutuje w roli ojca!


Reklama


Przypomnijmy, że mały Franek to owoc burzliwego i namiętnego, acz bardzo krótkiego romansu Janowskiego z jego koleżanką po fachu Justyną Winogradzką (Karolina Kominek-Skuratowicz).

Klasyczna wpadka

Młodzi prawnicy bynajmniej nie planowali rodzicielstwa. Gdy Justyna zorientowała się, że spodziewa się dziecka, jej związek z Bartkiem był już pieśnią przeszłości. A że cechuje ją upór i ambicja, nie powiedziała od razu byłemu kochankowi o ciąży. Jego współpracowniczka Aniela Bylińska (Katarzyna Zawadzka) wywnioskowała z tego, że Winogradzka prowadzi jakąś tajemniczą grę, by oskubać pochodzącego z majętnej rodziny Bartka z pieniędzy. On nieopatrznie uwierzył w tę koncepcję, co dodatkowo pogorszyło jego stosunki z matką ich wspólnego dziecka. 

Bez tacierzyńskiego

Świeżo upieczony tatuś nie zrezygnuje oczywiście z pracy i nie wybierze się na urlop tacierzyński. Będzie usiłował łączyć zadania w kancelarii z opieką nad synkiem. Idealnie sprawdzi się w roli ojca. Dodajmy, że Justyny nie będzie interesować, że Bartek musi pracować. Zajęta swoimi obowiązkami zawodowymi będzie mu podrzucać synka do kancelarii. W pomoc aktywnie włączy się Aniela, dla której przystojny prawnik z każdym dniem stanie się coraz ważniejszy.

Tymczasem w otoczeniu Justyny pojawi się nowy mężczyzna. Wobec tego Bartek stanie przed poważnym dylematem: lojalna i oddana przyjaciółka czy matka jego dziecka?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Michał Mikołajczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama