Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Prawo Agaty": Agata w ciąży, a Marek znajdzie sobie inną?

Szósty sezon “Prawa Agaty" zapowiada się sensacyjnie. Powód? Agata (Agnieszka Dygant) nieoczekiwanie odkryje, że spodziewa się dziecka. Lecz zanim zdecyduje się poinformować o tym Marka (Leszek Lichota), w jego życiu pojawi się inna kobieta (Magdalena Walach)!


Reklama


Zmiany, zmiany, zmiany - tak w skrócie można określić najnowszą serię produkcji o życiu polskich adwokatów.

Po przeciwnej stronie barykady

Już w 1. odcinku (emisja we wtorek 2 września) mecenas Przybysz zaobserwuje u siebie niepokojące objawy i czym prędzej pobiegnie do apteki po test ciążowy. Jego pozytywny wynik zaskoczy ją samą.

Tymczasem Dębski stworzy prawniczy dream team z Czerską (Anna Dereszowska), ale to nie ona zawróci mu w głowie. W relacjach między nimi nie będzie żadnych podtekstów erotycznych, tylko partnerstwo i pełen profesjonalizm. Ciepłe uczucia ze strony Marka pojawią się w stosunku do koleżanki z liceum Ewy (Magdalena Walach). Z Agatą będzie spotykał się jedynie służbowo - w sali sądowej, gdzie los postawi ich po przeciwnej stronie barykady. Okaże się to dla nich trudniejsze, aniżeli mogli się tego spodziewać. Marek ze zdumieniem odkryje, że Przybysz nie poświęca swojej pracy tyle czasu, co wcześniej i zacznie się zastanawiać, co jest grane...

Kancelaria w chaosie

Dorota (Daria Widawska), tkwiąc w przekonaniu, że Okońska (Małgorzata Kożuchowska) zasili kancelarię, zdecyduje się na zmianę... zawodu. Zostanie sędzią i razem z całą rodziną wyjedzie do Trójmiasta. Tymczasem Maria dostanie propozycję objęcia fotela prokuratora okręgowego i ją przyjmie.

W nowych okolicznościach kancelaria Agaty i Bartka (Michał Mikołajczak) pogrąży się w chaosie, tym bardziej że Janowski zostanie tatusiem, a Justyna (Karolina Kominek), choć nie będą razem, obarczy go obowiązkami rodzicielskimi. Młody prawnik zacznie wysługiwać się Anielą (Katarzyna Zawadzka), która w pewnym momencie zorientuje się, że stała się... niańką i popychadłem. Nie będzie jej to w smak...

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje