Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Agata i Marek zostaną rodzicami!

Szósty sezon zacznie się od wyjątkowo mocnego wydarzenia: Agata (Agnieszka Dygant) dowie się, że jest w ciąży! Czy poinformuje o tym Marka (Leszek Lichota), czyli ojca dziecka?


Od mdłości do testu ciążowego

Reklama

Ciąża mecenas Agaty Przybysz będzie dla niej samej wielkim zaskoczeniem. O tym, że zostanie mamą, wzięta adwokatka dowie się już w pierwszym odcinku szóstego sezonu "Prawa Agaty", który na antenę TVN trafi po wakacjach.

Niepokojące objawy typu poranne mdłości i wymioty skłonią Przybysz do udania się do apteki i zakupu testu ciążowego. Podda się jemu na oczach kamery. Wszystko już po chwili stanie się jasne jak słońce: wynik badania okaże się pozytywny!

Właściwie nic nie będzie jasne oprócz ciąży. Powód? W poprzednim sezonie zakończył się namiętny romans Agaty i Marka, który jest ojcem dziecka. Poszło o Huberta Sułeckiego (Bartłomiej Świderski), byłego narzeczonego Przybysz. Niestety, po raz kolejny okazało się, że tych dwoje dorosłych ludzi nie wie, co zrobić ze swoją miłością.

Pojawi się dziecko?

- U Agaty jak zwykle będzie dużo problemów i dylematów życiowych - zdradziła grająca ją Agnieszka Dygant. - Czeka ją mocny emocjonalny zakręt, bo będzie w ciąży i... pojawi się dziecko. Ale, jak to u Agaty zwykle bywa, z nikim nie będzie o tym rozmawiać.

Z oszczędnej wypowiedzi aktorki można wysnuć wniosek, że mecenas Przybysz nie raczy powiadomić Marka Dębskiego o tym, że zostaną rodzicami. Duma i ambicja nie pozwolą jej na to. Wszystko wskazuje więc na to, że wybierze samotne macierzyństwo.

Jedyną osobą, która swoim szóstym zmysłem i kobiecą intuicją wyczuje zmiany mające nastąpić w życiu osobistym mecenas Agaty Przybysz, będzie Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska).

- Wzajemne relacje Agaty i Marii zdecydowanie ułatwi fakt, że nie będzie już faceta, który był kością niezgody między nimi - ujawniła Małgorzata Kożuchowska. W tym miejscu na usta ciśnie się więc pytanie, co w nadchodzącym sezonie stanie się z Markiem Dębskim? Czy złoży propozycję Agacie?

Krótki film o miłości

Mimo że chemia między Agatą a Markiem istniała od początku, oni sami o tym nie wiedzieli. Za to widzowie czuli to od pierwszego odcinka.

- Takie było nasze założenie, gdy zaczynaliśmy pisać pierwsze odcinki “Prawa Agaty" - mówi producent Bogumił Lipski. - Relacja na linii Agata-Marek konsumuje się dosyć powoli  i trudno dziś powiedzieć, czy będziemy mieli happy end.

Przełomowy dla relacji Przybysz i Dębskiego okazał się 5. Sezon, kiedy połączyła ich namiętność i pożądanie. Krótko po tym Dębski stanął w obliczu ciężkiej próby: stawienia czoła tak silnej osobowości, jaką jest Agata. Zwłaszcza  że nie definiuje on swojej męskości jako dominację kobiety.  On raczej starał się być dla niej partnerem.

Co powie tata?

Andrzej Przybysz (Marian Opania) do tej pory starał się bez najmniejszych zastrzeżeń akceptować wszystkie życiowe decyzje i wybory swojej córki. Oczami wyobraźni od początku widział w Marku Dębskim wsparcie dla Agaty. Nie krył, że chciałby go na swojego zięcia. Jak zareaguje na wieść o tym, że zostanie dziadkiem?  A Agata najprawdopodobniej chce postawić na samotne macierzyństwo?

Źródło: "Świat Seriali" a.im./ Agencja W. Impact

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Agnieszka Dygant | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje