Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Agata i Marek pójdą na noże!

Na balu adwokatów Iwona (Anna Dereszowska) rozdzieli Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota), a Dorota (Daria Widawska) pozwoli się uwodzić mecenasowi Tulińskiemu (Piotr Grabowski). Sprawdź szczegóły!

- Tegoroczny bal prawników nie będzie bynajmniej nudnym rautem - zapewnia Bogumił Lipski, producent “Prawa Agaty". - Mogę zdradzić, że okaże się on przełomowym wydarzeniem w życiu uczuciowym naszych stałych bohaterów.

Reklama

Tuż przed balem Przybysz i Dębski ostro się pokłócą. Powód? Chorobliwa zazdrość Marka o Huberta (Bartek Świderski), z którym miną się w drodze na imprezę. Dębski powie ukochanej, że nie chce więcej widzieć Sułeckiego. Ani w kancelarii, ani gdziekolwiek indziej w towarzystwie Agaty.

- Pójdą na noże! - komentuje producent.

Odbijany (nie tylko) na parkiecie

Mecenas Iwona Czerska (Anna Dereszowska) błyskawicznie zorientuje się w napiętej sytuacji między wspólnikami, dlatego zarządzi odbijanego i porwie Marka na parkiet. Z kolei Agatę do tańca poprosi mecenas Olszewski (Marcin Kwaśny).

Na tym samym balu Bartek (Michał Michałajczak) będzie krążył między Justyną (Karolina Kominek-Skuratowicz), która spodziewa się jego dziecka, a koleżanką z kancelarii Anielą (Katarzyna Zawadzka). Bylińska przejmie inicjatywę, w związku z czym Winogradzka zostanie zmuszona do tego, by bez słowa ustąpić jej pola.  A Janowski będzie się zastanawiał, dlaczego Justyna węszyła w firmie jego ojca (Marek Barbasiewicz).

Rozstania i pożegnania

Dorotę, której mąż Wojtek (Tomasz Karolak) został z synami w Londynie, niebezpiecznie zauroczy mecenas Tuliński. Ich stosunki pogłębią kryzys w małżeństwie Gawronów.

Na balu zabraknie natomiast prokurator Marii Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska), która zapłaci wysoką cenę za pomoc Przybysz i Dębskiemu w sprawie ze świadkiem koronnym Hubertem Sułeckim. Zostanie zdegradowana i zesłana do pracy w Radomiu.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z balu adwokatów, który zobaczymy w 8. odcinku “Prawa Agaty" (emisja we wtorek 22 kwietnia).

Sprawdź też:

Agnieszka Dygant o scenach erotycznych w "Prawie Agaty"


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje