Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pani prokurator jak z okładki

Już za niespełna tydzień Małgorzata Kożuchowska wchodzi na plan "rodzinki.pl", a od 4 marca będziemy mogli oglądać ją w roli postać prokurator Marii Okońskiej w nowym serialu TVN "Prawo Agaty". Poznaj szczegóły!Grana przez Małgorzatę Kożuchowską Maria Okońska jest niezwykle atrakcyjna i elegancka. Zawsze, nawet o piątej rano na miejscu zbrodni, wygląda tak, jakby przed chwilą zeszła z okładki kolorowego magazynu dla kobiet.  Wszyscy mówią o niej po nazwisku. To typ, który nie ma przyjaciół, a tym bardziej przyjaciółek.

Reklama


Okońska sprawia wrażenie cyborga - w pracy jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, najstarsi górale nie pamiętają, by przegrała jakąś sprawę. Jest postrachem obrońców - na sam dźwięk jej nazwiska adwokaci porzucają sprawy, zanim na dobre się rozpoczęły.

Okońska słynie z tego, że gra ostro - zrobi wszystko, żeby doprowadzić do wyroku skazującego.  Jest piekielnie ambitna - interesują ją tylko trudne sprawy. Takie stanowią największe wyzwanie, ale i pozwalają szybciej awansować...


"Prywatna" Maria, której nikt nie zna, miewa jednak chwile słabości, czasem płacze, bywa wściekła, bezsilna. Jej życie do góry nogami wywróci prawnik Marek Dębski (Leszek Lichota). Zanim go poznała, wydawało jej się, że mężczyźni nie są do niczego potrzebni.

Nigdy nie miała zamiaru wiązać się z nikim na dłużej. Jej związek z Markiem rozpocznie się równie niezobowiązująco, co poprzednie - z czasem jednak Okońska odkryje, że nie umie już myśleć o Dębskim jak o kolejnym epizodzie bez znaczenia. O jego względy będzie musiała walczyć z Agatą Przybysz (Agnieszka Dygant).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje