Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto ojciec Bartka!

Po kolejnej przegranej sprawie Bartek (Michał Mikołajczak) kompletnie się załamie i zrezygnuje z pracy w kancelarii. Na jaw wyjdzie, że nie musi się trudzić, bo jego ojciec (Marek Barbasiewicz) to jeden z najbogatszych Polaków!

Ujawniamy, że w 9. odcinku drugiego sezonu “Prawa Agaty" (emisja we wtorek 30 października) Bartek Janowski nie pojawi się w pracy. Na domiar złego żaden ze wspólników kancelarii nie będzie mógł się do niego dodzwonić.

Reklama

Zaniepokoi to Agatę Przybysz (Agnieszka Dygant), która odszuka adres asystenta i wybierze się do niego z niezapowiedzianą wizytą, by sprawdzić, co się z nim dzieje. Jakież będzie jej zdziwienie, gdy dotrze na miejsce! Okaże się, że Bartek Janowski mieszka w okazałej rezydencji i jest synem biznesmena z listy najbogatszych Polaków.

- Nie zamierzam wracać do pracy, do której się nijak nie nadaję - oświadczy Janowski Agacie. - Zatrudnię się po prostu w firmie developerskiej ojca. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich.

Dodajmy, że w nowej firmie Bartek zostanie bardzo ciepło przyjęty. Na dobry początek dostanie ogromny gabinet. Wszystko będzie na dobrej drodze do momentu, gdy na jaw wyjdzie, że ojciec nie był wobec niego szczery co do roli, jaką ma w firmie pełnić. Czy nowe okoliczności sprawią, że Bartek Janowski zatęskni za kancelarią?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje