Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Okońska i Dębski będą mieli dziecko?

Zimna na pozór prokurator Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska) ma pragnienia podobne do większości kobiet: chce zostać mamą. Czy jej marzenia się spełnią?Ujawniamy, że w czwartym odcinku nowego sezonu "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 19 marca) Okońska będzie coraz więcej rozmyślać o macierzyństwie. Tyle że nie podzieli się swoimi marzeniami z ukochanym Markiem Dębskim (Leszek Lichota). Co więcej, będzie je przed nim ukrywać. Powód? Zapanuje między nimi atmosfera pełna napięcia i niedomówień.

Reklama

Zresztą pomysł na macierzyństwo zrodzi się w głowie Okońskiej w najgorszym z możliwych momentów. Marek Dębski znajdzie się w katastrofalnej sytuacji finansowej.

Sąd bowiem nakaże reprezentowanej przez niego kancelarii zapłatę kilkumilionowego odszkodowania za rzekomo celowo przegraną sprawę przez Agatę Przybysz (Agnieszka Dygant). Dębskiego nie będzie więc stać na utrzymanie rodziny. Oczywiście on nie pokaże po sobie, że sytuacja w kancelarii pozbawiła go środków finansowych.

Tak więc Maria nie mówi Markowi o tym, że śni o dziecku, a on nie wspomina jej, że jest bankrutem. Jaka przyszłość czeka parę, która nie potrafi być ze sobą szczera?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje