Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa miłość pani mecenas?

Choć wierni fani "Prawa Agaty" od pierwszego sezonu marzą, by główna bohaterka w końcu wyznała miłość Markowi Dębskiemu, scenarzyści wciąż płatają im figla. Nie inaczej będzie tym razem. Koło Agaty pojawił się bowiem nowy adorator... Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzącym, 7. odcinku!


Reklama

Tośka (Natalia Keber) coraz bardziej zżywa się z Agatą (Agnieszka Dygant). Jest niezadowolona, że pochłania ją nowa sprawa i to o zabójstwo.

Mecenas Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym, z ramienia prokuratury sprawę prowadzi Okońska. Śledczym jest Krzysztof Majewski (Mirosław Baka). Wszystko wskazuje na winę oskarżonego Tadeusza Beredę (Leszek Piskorz), tym bardziej, że przeciwko niemu występuje syn Michał (Jakub Kamieński). Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to... były prokurator.

Dębski cały czas jest przy umierającym ojcu (Jerzy Grałek). W ich relacji wciąż trudno dostrzec coś więcej niż wzajemną niechęć. Zaraz po powrocie do Warszawy Dębski broni nietypowego klienta - agenta ABW Radosława Borowczyka (Andrzej Musiał). A raczej kogoś, kto się za niego podaje...

W Warszawie zjawia się ojciec Agaty - Andrzej (Marian Opania), ma dla niej ważne wieści - postanowił się ożenić! Pod nieobecność Przybysz zaprzyjaźnia się z Tośką.

Agata robi na inspektorze Majewskim coraz większe wrażenie. I nie chodzi tylko o jej profesjonalizm. Jak zareaguje na to Tośka?

 

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama