Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska: Dziecko w drodze, koniec z pracą?

Pierwsza pociecha aktorki urodzi się jesienią – tuż po 6. rocznicy jej ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim.


Reklama

Jestem teraz w niezwykłym momencie życia - powiedziała Małgorzata Kożuchowska podczas Gali Jubieluszowej 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, której była gospodynią. Aktorka - choć oficjalnie nie potwierdziła dotąd, że spodziewa się dziecka - nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa.

Z powodu ciąży zdjęcia do 6. serii "rodzinki.pl" zostały przełożone na koniec roku, ale nie oznacza to, że aktorka zamierza zaszyć się w domu i zrezygnować z pracy.

Już od września oglądać ją będziemy w nowych odcinkach "Prawa Agaty", które realizowane są właśnie w Warszawie. Grana przez nią bohaterka przyjmie ofertę złożoną jej w finale 5. sezonu przez Agatę Przybysz (Agnieszka Dygant), zostanie jej wspólniczką i osobiście doglądać będzie remontu gabinetu po Marku Dębskim (Leszek Lichota), który zajmie...

Dom jak z marzeń

Małgorzata Kożuchowska wiele razy mówiła w wywiadach, że poznanie smaku macierzyństwa jest jednym z jej największych marzeń. Kiedy sześć lat temu przed ołtarzem składała małżeńską przysięgę Bartkowi Wróblewskiemu, miała nadzieję, że ich rodzina szybko się powiększy, a dom, jaki stworzą, będzie taki, o jakim zawsze marzyła i w jakim sama się wychowała - pełen ciepła, miłości i... dzieci.

Za kilka miesięcy marzenia aktorki się spełnią, a ona sama - już jako mama - wróci na plan "rodzinki. pl" do swoich trzech serialowych synów.

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje