Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Cielecka w roli oskarżonej o znęcanie się nad dzieckiem!

W nowym sezonie "Prawa Agaty", który wystartuje 26 lutego, w gościnnym epizodzie zobaczymy Magdalenę Cielecką. Grana przez nią Danuta Ł., znana prezenterka telewizyjna, zostanie klientką Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant).

Ujawniamy, że Magdalena Cielecka wystąpi w pierwszym odcinku nowej serii "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 26 lutego). Jako Danuta Ł. stanie przed sądem oskarżona przez opiekunkę Agnieszkę Chęcińską (Anna Próchniak) o znęcanie się nad własnym dzieckiem.

Reklama

Młody i ambitny prokurator Hynek (Mateusz Janicki) za wszelką cenę będzie starał się udowodnić jej winę. Wychodzące stopniowo na jaw prawdziwe relacje pomiędzy Danutą Ł. a jej mężem postawią sprawę w nieco innym świetle. Mężczyzna bywa w domu rzadko i tak naprawdę nie wie, co się w nim dzieje. W rodzinie często dochodzi do awantur.

Tymczasem w toku sprawy okaże się, że Danuta Ł. przeglądała w Internecie strony informujące, w jaki sposób bić dziecko, aby nie pozostawić na jego ciele śladów. Według prokuratora bezwzględnie oznacza to winę oskarżonej.

Czy Danuta Ł. odzyska swoje dziecko i dobre imię? Sprawy skomplikują się o tyle, że Agata trafi do szpitala, a w konsekwencji na procesie prezenterki zastąpi ją Marek Dębski (Leszek Lichota), który nie zna szczegółów postępowania...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje