Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kogo wybierze Marek?

Twarda, niezależna i szalona Agata czy Maria - perfekcyjna kobieta-cyborg? Przyszedł czas, że Dębski będzie musiał wreszcie się zdecydować...

Fani Agaty (Agnieszka Dygant) wstrzymali oddech, gdy Marek (Leszek Lichota) wyjechał z nią do rodzinnej Bydgoszczy. Wspólnie próbowali wyciągnąć jej ojca Andrzeja (Marian Opania) z poważnych tarapatów. Przy okazji bardzo się do siebie zbliżyli.

Reklama

Dębski miał okazję poznać zupełnie inną Agatę Przybysz. Wspomnienia z dzieciństwa, romantyczna kolacja przy winie i świecach - wieczór zapowiadał się bardzo interesująco... Silne emocje związane ze sprawą ojca spowodowały, że między nimi kolejny już raz silnie zaiskrzyło.

Kłopoty w raju

Niestety, intymną atmosferę zakłócił niespodziewany przyjazd Maćka (Łukasz Nowicki). No i pech chciał, że kilka dni wcześniej Okońska (Małgorzata Kożuchowska) wprowadziła się do Marka. Ale decyzja o wspólnym zamieszkaniu mecenasa i pani prokurator chyba nie była trafna. Dębski to okropny bałaganiarz, który nie przywiązuje wagi do szczegółów, a Okońska to perfekcjonistka. Szybko więc pojawiły się poważne tarcia. Nie najlepiej układa się też w związku Agaty. Jej partnerowi nie podoba się, że kobieta jest zbyt skryta.

- Nie możesz mnie odsuwać, gdy pojawiają się trudności - ostrzega ukochaną Maciek. Ale mimo jego wytrwałości, Przybysz i tak traci cierpliwość. Gdy znajduje pierścionek zaręczynowy, ostrzega, że za niego nie wyjdzie. Po takim wyznaniu przystojny doktor przestanie wierzyć w powodzenie związku, więc sam wszystko zakończy! Kolejna okazja na zbliżenie się Dębskiego do Agaty nadarzy się błyskawicznie.

Blisko, coraz bliżej

Okaże się bowiem, że ojciec prawniczki przejdzie zawał. Marek pojedzie więc do Bydgoszczy, by wspierać Agatę w trudnych chwilach. Czy wykorzysta kolejną szansę? mp

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje