Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gawronowie będą mieli córeczkę!

Dorota (Daria Widawska) wyląduje w szpitalu, gdzie pozna płeć swojego trzeciego dziecka. Marek (Leszek Lichota) pokłóci się z Marią (Małgorzata Kożuchowska), a Agata (Agnieszka Dygant) znajdzie pudełko z pierścionkiem...


Zdradzamy, że w 6. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 9 października) Dorota Gawron dostanie ostrych bóli brzucha. Wojtek (Tomasz Karolak) natychmiast zawiezie ją do szpitala. Oboje przeżyją chwile grozy. Szczęście w nieszczęściu, że - po koszmarnej nocy - dowiedzą się, że z ich dzieckiem wszystko w porządku. Przy okazji Gawronowie poznają jego płeć: w końcu będą mieli córeczkę! Prawniczka odetchnie z ulgą.

Reklama

Uświadomi sobie, że zupełnie nieważne jest to, że nie ma wspólnych tematów do rozmów z koleżankami ze studiów. Tak naprawdę liczy się dla niej tylko rodzina.

Z kolei Agata Przybysz w końcu zdecyduje się na szczerą rozmowę z Markiem Dębskim. Przeżyje szok, gdy wspólnik oznajmi jej, że naprawdę nie miał zielonego pojęcia o tym, że jego partnerka Maria Okońska jest zaangażowana w śledztwo prokuratury związane z Hubertem (Bartek Świderski). Zresztą nad ich związkiem zawisną czarne chmury.

Za to Agata trafi w mieszkaniu Maćka (Łukasz Nowicki) na pudełeczko z pierścionkiem. Stanie się to przypadkiem - po wzięciu kąpieli mecenas Przybysz będzie przeszukiwała szafkę lekarza w poszukiwaniu czystego ręcznika. Od razu przestraszy się, że Maciek planuje oświadczyny...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje