Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dzień otwarty na planie "Prawa Agaty"

Jesienny sezon "Prawa Agaty" otwarty! 2 września na antenie TVN wyemitowany został pierwszy odcinek szóstej serii popularnego serialu o prawnikach. Producenci natomiast zorganizowali dla mediów dzień otwarty na planie.


Gościnne podwoje Studia Transcolor, gdzie obecnie realizowany jest serial, otwarły się dla dziennikarzy. Wśród aktorów obecnych tego dnia na planie znaleźli się: Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Katarzyna Zawadzka i Michał Mikołajczak.

Reklama

Jak zapowiadają twórcy serialu, każdego z bohaterów czeka w tym sezonie prawdziwa rewolucja. 

- Agatę czekają komplikacje i problemy. Krótko mówiąc, Agata zachodzi w ciążę. Trochę jest spięta z tego powodu. Wiadomo, ciąża nie była planowana. Jest zaskoczona, zdeprymowana, nie wie co ma zrobić. Po pierwsze, nie jest w związku z ojcem dziecka, czyli Dębskim (Leszek Lichota), zdaje więc sobie sprawę, że to będzie raczej samotne macierzyństwo. Po drugie, jest kobietą niezależną i dumną, która na pewno nie będzie szantażowała mężczyzny taką wiadomością - opowiedziała o rewolucyjnych zmianach w życiu swojej bohaterki Agnieszka Dygant. 

Nie mniej atrakcji czeka pozostałych bohaterów. Przyjaciółka Agaty, Dorota Gawron, którą gra Daria Widawska, na stałe przeniesie się do Gdańska, gdzie objęła stanowisko w sądzie rodzinnym. 

W życiu najmłodszych pracowników kancelarii też sporo zmian. Bartek (Michał Mikołajczak), jako świeżo upieczony ojciec, będzie się starał pogodzić pracę w kancelarii z opieką nad dzieckiem. Nie zauważy, jak bardzo obciąża opieką nad synem Anielę (Katarzyna Zawadzka), która coraz bardziej czuje się wykorzystywana. Janowski stanie też przed uczuciowym dylematem, Justyna (Karolina Kominek) czy Aniela.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje