Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dębski w sidłach Czerskiej

Niejaka prokurator Czerska, w roli której zobaczymy Annę Dereszowską, postanowi złapać w swoje sidła mecenasa Marka Dębskiego (Leszek Lichota). Sprawdź szczegóły!

Zdradzamy, że w drugim odcinku nowej serii "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 5 marca) na jaw wyjdzie, że Czerska i Dębski są dobrymi znajomymi sprzed lat. Ba, w młodości łączyła ich nawet pewna zażyłość.

Reklama

Teraz staną po dwóch stronach barykady w procesie Szymona R. (Michał Żurawski), któremu zostanie postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci przyjaciela podczas wyprawy w góry.

Oskarżony okaże się trudnym klientem. Po pierwsze, nie będzie stosował się do zaleceń Dębskiego, a po drugie - zarzuci mu brak kompetencji. Zezna ponadto, że z wyprawy sam ledwie uszedł z życiem i nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło.

Czerska będąca oskarżycielem Szymona R. będzie mieszać ze sobą sprawy zawodowe i prywatne. Bez pardonu zacznie uwodzić Dębskiego, prowokując go swoim zachowaniem i propozycjami. Zasugeruje mu, że znów mogłoby być między nimi tak wspaniale jak dawniej.

W czasie, gdy Czerska będzie kusić Marka swoimi wdziękami, zadzwoni do niego jego życiowa partnerka Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska). Dębski nie wiedzieć czemu uda, że to telefon od zwykłej klientki.

Czy to oznacza, że Marek wpadnie w sidła pięknej Czerskiej?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje