Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Choroba ojca zbliży Agatę i Marka?

Ojciec Agaty (Agnieszka Dygant) - Andrzej (Marian Opania) - doznaje zawału serca. Zmartwiona córka wyrusza w rodzinne strony, by czuwać przy jego łóżku. Wraz z nią do Bydgoszczy jedzie Marek (Leszek Lichota). Czy rodzinna tragedia zbliży parę prawników? Uwaga, spoilery!

Agata i Bartek (Michał Mikołajczak) wreszcie zdobywają dla kancelarii dochodowego klienta. To szanowany biznesmen zajmujący się eksportem mebli do Niemiec.

Pech chce, że tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne. Wszystko wskazuje na to, że narkotyki zostały podrzucone przez konkurencję.

Reklama

Agata otrzymuje wiadomość, że jej ojciec miał zawał. Dębski ponownie jedzie z prawniczką w rodzinne strony, by pomóc jej ogarnąć sytuację. Andrzej jest w śpiączce farmakologicznej, ale jego stan jest stabilny. Agata jest bardzo zmartwiona. Bartek dostaje swoją drugą szansę: zostaje wysłany do sądu w zastępstwie.

W domu Doroty (Daria Widawska) niespodziewanie zjawia się matka Wojtka (Tomasz Karolak). Jej wizyta wytrąca Dorotę z równowagi, zwłaszcza, że teściowa nie informuje nikogo na jak długo zamierza zostać.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Agnieszka Dygant | Marian Opania | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje