Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Blisko, coraz bliżej...

Kłopoty kancelarii i rozstanie Dębskiego (Leszek Lichota) z Marią (Małgorzata Kożuchowska) zbliżą do siebie Marka i Agatę (Agnieszka Dygant).


Reklama

Zarówno Okońska, jak i Dębski od dawna czują, że ich związek się rozpada. Dlatego postanowią, że zamieszkają osobno, żeby wszystko przemyśleć.

Ostatecznie jednak w 6. odcinku Maria zaproponuje Markowi definitywne rozwiązanie. - Lepiej zakończyć nasz związek teraz, zanim jeszcze bardziej pogorszą się nasze relacje - stwierdzi chłodno Okońska.

Porzucony Dębski będzie wściekły. Tym bardziej, że w środowisku pojawią się plotki, iż związek z Okońską bardzo się mu opłacił. Jeśli kancelaria upadnie, on bez problemu znajdzie miejsce w prokuraturze. Maria nie da po sobie poznać stanu emocjonalnego i rzuci się w wir pracy. Nie radząc sobie z sytuacją, Dębski zacznie topić smutki w alkoholu.

Pod sklepem monopolowym wda się w bójkę, w wyniku czego będzie miał rozcięty łuk brwiowy. W takim stanie zobaczy go Agata, gdy nagle pojawi się w nocy w kancelarii. Natychmiast rzuci się mu na pomoc...

Tymczasem Bitner (Jan Frycz) zaproponuje przejęcie kancelarii. Marek i Agata zgodzą się na tę ofertę. Bitner będzie chciał wymusić, żeby Dorota (Daria Widawska) i Bartek (Michał Mikołajczak) opuścili firmę, ponieważ nie zapewniają dochodów. Dębski kategorycznie się temu sprzeciwi. Kancelaria zostanie oficjalnie przejęta przez Bitnera.   


a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje