Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą spacerować za pieniądze!

Już za niespełna dwa miesiące kilkadziesiąt tysięcy osób weźmie udział w największym charytatywnym spacerze świata! Polaków do udziału w kolejnym ECCO Walkathonie namawiają Daria Widawska, czyli Dorota z "Prawa Agaty", i Magdalena Kumorek, czyli Anka z "Przepisu na życie".


Reklama


Pieniądze "wychodzone" podczas tegorocznej - dziewiątej już - polskiej edycji ECCO Walkathonu przeznaczone zostaną m.in. na pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę. Mechanizm akcji jest niezwykle prosty - uczestnik marszu spaceruje po wytyczonej trasie, a za każdy przebyty przez niego kilometr firma ECCO przekazuje 4 złote na rzecz wybranej organizacji charytatywnej.

- Jest coś, co robimy bez przerwy, każdego dnia - chodzimy. Idźmy wiec i pomagajmy innym! Wybierzmy się na spacer z rodziną lub znajomymi a przy okazji zróbmy coś dobrego - zachęca Daria Widawska, zapowiadając, że 14 września z pewnością pojawi się na starcie ECCO Walkathonu, by zarabiać - chodząc.

Udział w największym charytatywnym spacerze świata zadeklarowało już wiele gwiazd. Są wśród nich m.in. znane z "Przepisu na życie" Edyta Olszówka i Magdalena Kumorek, czyli Pola Madejska i Anka Adamowicz.

- ECCO Walkathon daje nam możliwość, by przez chwilę poczuć się ze sobą lepiej, poczuć, że jesteśmy potrzebni. Nie może nas na tym spacerze zabraknąć! - twierdzi Edyta Olszówka.

- Spacerując, pomagamy tym, dla których każdy krok to ogromne wyzwanie! Spotkajmy się więc 14 września na ECCO Walkathonie - mówi z kolei Magdalena Kumorek.

Wśród fanów charytatywnego chodzenia od lat są także Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli". Cała trójka zadeklarowała już, że pojawi się na tegorocznej imprezie, by "wychodzić" parę złotych dla dzieciaków borykających się z mukowiscydozą.

Przypomnijmy, że w dotychczasowych edycjach  ECCO Walkathonu, które odbywają się w Polsce od 9 lat, zabrano już ponad 5 milionów złotych! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama