Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata i Marek na wojennej ścieżce?

Pomiędzy Agatą i Markiem narasta napięcie. Dębski sugeruje prawniczce, że kolejny raz popełniła błąd, tym razem podczas procesu Kowalskiego... Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Prawa Agaty"!

Agata popełniła błąd?

Dębski stara się uzyskać od Agaty informację, jak Okońska dotarła do Smolika, mężczyzny, którego zeznania pogrążyły Kowalskiego. Sugeruje, że może ona sama podsunęła mężczyznę Okońskiej, czemu Agata kategorycznie zaprzecza.

Powrót uwodzicielki

Reklama

Na wokandę powraca mec. Czerska (Anna Dereszowska), znajoma Dębskiego, której nie udało się odzyskać względów kolegi. Nie znaczy to jednak, że sprawa jest przegrana...

Na sali sądowej spotka się z Agatą, która jest obrońcą Michała Bielańskiego, wychowawcy w przedszkolu zwolnionego z pracy z powodu spóźnień oraz opuszczania dyżurów. Czerska jest oskarżycielem w sprawie. Agata prosi o pomoc Dębskiego.

Bawidamek Wojtek

Tymczasem w domu Dorota napotyka na dziwną sytuację. Wojtek zniknął na pół dnia z Zuzią, zostawiając chłopców samych.

Następnego dnia przez przypadek widzi Wojtka z córką w kawiarni "przyjaznej maluchom" w otoczeniu młodych mam. Na polu zawodowym Dorota odnosi kolejny sukces, a do tego zyskuje wielbiciela...

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje