Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

A jednak rozstanie!

Marek Dębski (Leszek Lichota) będzie przynosił do domu problemy kancelarii. Sprawdź, jak się to odbije na jego związku z prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska)?Zdradzamy, że w 5. odcinku nowego sezonu "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 26 marca) Dębski skonfliktuje się z Okońską, która wyciągnie go na kolację ze swoim szefem (Włodzimierz Adamski) i jego żoną (Danuta Kowalska). Podczas spotkania Marek poczuje się wyjątkowo głupio i niezręcznie. Powód? Zorientuje się, że Maria próbuje wciągnąć go do pracy w Prokuraturze. Robi to, żeby uchronić go przed katastrofalnym końcem kancelarii.

Reklama

Ujawniamy, że tej samej nocy między Markiem a Okońską dojdzie do poważnej rozmowy. Efekt? Rozstaną się! Na odchodne Okońska wyjawi jeszcze Dębskiemu, że tamtej nocy (widzieliśmy to w finale 2 serii) była u niego Agata Przybysz (Agnieszka Dygant). Marek będzie zszokowany tą informacją.

Czy to już definitywny koniec związku Marka Dębskiego z Marią Okońską? Czy teraz adwokat zdobędzie się na wyznanie uczuć Agacie Przybysz?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Leszek Lichota | Prawo Agaty | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje