Reklama

Powiedz tak!

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 868
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Powiedz TAK!": Szczęśliwy przypadek

W serialu „Powiedz TAK!” gra Bartka, który kocha się w ślicznej Justynie (Agnieszka Więdłocha). Czy ich miłość skończy się marszem weselnym?

Czasami życie potrafi zaskoczyć. Nikodem Rozbicki nie myślał o karierze filmowej. Tymczasem został aktorem. Przez przypadek. Dzisiaj gra jedną z głównych ról w serialu "Powiedz TAK!" i występuje w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partneruje mu Agnieszka Kaczorowska. Czego chcieć więcej?

Niedoszły dziennikarz

Reklama

Warszawiak z urodzenia, mógł wybierać spośród najlepszych uczelni. Chociaż od najmłodszych lat interesował się muzyką, postanowił zostać dziennikarzem. I bynajmniej nie muzycznym. Podjął studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Tam miał okazję poznać na własnej skórze, z jakimi problemami borykają się więźniowie w zakładach karnych, chorzy leczący się w szpitalach psychiatrycznych czy też podopieczni domów opieki społecznej. Jak twierdzi, były to bardzo cenne lekcje, które pamięta do dziś.

Nagły zwrot akcji

W wakacje 2012 roku, za namową kolegi zdecydował się pójść na casting do filmu Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues". Miał przygotować dwie sceny, które, jak się potem okazało, były kluczowe i najtrudniejsze do zagrania w całym filmie. I dostał rolę Kuby! Był naturszczykiem, a grał syna Danuty Stenki. Mimo tremy, dał z siebie wszystko. Udało się. Jego gra została pozytywnie oceniona, a nastolatki zaczęły się za nim częściej oglądać na ulicach.

Co więcej, na planie filmu poznał Maffashion, znaną blogerkę modową. Zostali parą. Miłość nie przetrwała próby czasu, ale do dziś są przyjaciółmi.

Kolejne role

Dwa lata później na ekrany kin wszedł film "Obietnica". Tym razem na planie poznał m.in. Dawida Ogrodnika, Andrzeja Chyrę, Bartłomieja Topę. Szybko nadeszły kolejne ciekawe propozycje. Teraz możemy oglądać Nikodema m.in. w polsatowskim "Powiedz TAK!", gdzie gra romantycznego basistę.

Wielkie wesele tuż-tuż?

W najbliższym odcinku serialu Bartek stanie przed trudną decyzją. Po awanturze z Wiktorem (Paweł Domagała) postanowi odejść z zespołu. Na szczęście szybko zmieni zdanie. W tym samym czasie Justyna (Agnieszka Więdłocha) znajdzie w jego rzeczach pierścionek zaręczynowy.

- To dla mnie! - pomyśli.

Czy rzeczywiście Bartek planuje poprosić ją o rękę? Natomiast Basia (Katarzyna Zawadzka) zdobędzie kolejne zlecenie! Ewa (Tamara Arciuch) poprosi ją o zorganizowanie wielkiego, wspaniałego wesela. Okaże się jednak, że jest pewien poważny problem...

MJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Powiedz TAK! (serial) | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje