Reklama

Polsat Viasat Nature: Zapowiedzi na maj

Jakie propozycje na maj ma Polsat Viasat Nature? Sprawdźcie!

Niebezpieczna Ziemia

Premiera: sobota 15 maja, godz. 22:00

W ciągu ostatnich pięciu lat nastąpił szybki rozwój technologii rejestracji obrazu, dzięki czemu powstało mnóstwo nowych materiałów filmowych, które z bliska i niezwykle szczegółowo ukazują niesamowite zjawiska naturalne.

Ten bogaty zbiór nagrań wideo stał się nieocenionym źródłem danych dla naukowców, umożliwiając im badania nieznanych dotąd obszarów.

Seria "Niebezpieczna Ziemia" wykorzystuje te zasoby, aby za ich pomocą ukazać najnowsze osiągnięcia naukowe.

Każdy odcinek skupia się na innym zjawisku — wulkanach, zorzach polarnych, lawinach, górach lodowych, huraganach i błyskawicach.

Reklama

Wielki powrót niedźwiedzi

Poniedziałek 17 maja, godz. 17:35

Ten dokument ukazuje najbardziej ekscytujący, ale też najbardziej kontrowersyjny program reintrodukcji dzikich gatunków w historii Europy: przygotowania do wielkiego powrotu niedźwiedzi.

Sukces tego projektu byłby dowodem, że jesteśmy w stanie dzielić Ziemię z potężnymi drapieżnikami, które wcześniej niemal wyginęły przez nasze działania.

Naukowcy mają nadzieję, że ta decyzja będzie miała pozytywny wpływ na cały ekosystem, ale czy Europa jest gotowa na przyjęcie ciężaru, jaki niesie ze sobą koegzystencja z niedźwiedziami brunatnymi? 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje