Polsat Viasat: Seriale

Ocena
serialu
5,4
Przeciętny
Ocen: 5
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polsat Viasat Nature: Reguły z Serengeti

W kwietniu na antenie zadebiutują dwa nowe programy!

Zwierzęta z Taronga Zoo

Premiera: w dni powszednie, godz. 16:30

Taronga Zoo powraca w nowej serii, z nowymi gatunkami zwierząt i całą masą przeszkód do pokonania.

W najnowszym sezonie zobaczymy powrót lwów do Sydney i dowiemy się w jaki sposób przy pomocy zaawansowanego programu hodowlanego trzyma się tygrysy sumatrzańskie z dala od kłopotów.

Będziemy mogli wraz z opiekunami poczuć radość na wieść o ciąży uchatki Nali, czy być świadkami ich zmartwień, gdy niepokoją się o szympansicę Naomi, która od dłuższego czasu nie może urodzić żywego potomstwa.

Reklama

Zobaczymy także starania pracowników, którzy robią co mogą, aby pomóc zagrożonemu wielkouchowi powrócić na wolność oraz próbują zwiększyć populację sajmiri poprzez wprowadzenie samców do stada dziesięciu samic. W Taronga Zoo nikt nigdy się nie nudzi!

Reguły z Serengeti

Czwartek 22 kwietnia, 21:00

Już w latach lat 60. XX wieku niewielka grupa młodych naukowców wiedziona nienasyconą ciekawością tego, jak działa przyroda, wyruszyła w najdziksze rejony naszej planety.
Ustalili oni, że tak zwane gatunki "kluczowe" mogą zadecydować o istnieniu całych ekosystemów, w których żyją.

Teraz, u schyłku swoich karier naukowych, tych pięcioro niedocenionych bohaterów współczesnej ekologii — Bob Paine, Jim Estes, Mary Power, Tony Sinclair i John Terborgh — dzieli się swoimi przygodami.

Ujawniają, jak ich pionierska praca zrewolucjonizowała poglądy na temat przyrody i dała ludzkości szansę na ponowne wyobrażenie sobie świata takim, jakim może i powinien być.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy