Reklama

Polsat Box Go: Seriale

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 3
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia": Wiemy, kto zastąpi Antoniego Królikowskiego w nowym serialu Polsatu!

Antoni Królikowski wciąż dostarcza mediom tematów i nie pozwala się nudzić dziennikarzom. Po skandalu z galą MMA, aktor postanowił wycofać się z mediów społecznościowych i życia publicznego, a co za tym idzie z grania w serialach. Tylko u nas dowiecie się, kto go zastąpi w najnowszym serialu!

Antoni Królikowski po aferze wycofał się z życia publicznego i serialu!

Po aferze z galą MMA Royal Division, w której udział miały wziąć sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego, Antoni Królikowski wycofał się na jakiś czas z mediów społecznościowych, ale również z planu jednego ze swoich nowych projektów.

"W związku z ostatnimi wydarzeniami chce ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z Royal Division. Promowanie gali z ta okropną wojną, która toczy się za naszą wschodnią granicą było złą drogą, było złe. Ponoszę tego konsekwencje. Zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny w Ukrainie. Obiecuję!" - powiedział Królikowski.

Reklama

"Tymczasem muszę teraz zadbać o swoje zdrowie. Ostatnie miesiące to jest dla mnie ciężki czas, mam dla kogo żyć. Dlatego teraz znikam" - dodał aktor.

Jesienią ubiegłego roku informowaliśmy, że Antoni Królikowski zagra w nowym serialu Polsatu. "Bracia"  to produkcja, w której miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec. Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych  młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca  tej jedynej.

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr - architekt i biznesmen, Alek - psycholog-terapeuta, Wojtek - kucharz-marzyciel i Adam - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

W główne role wcielić mieli się Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Nikodem Rozbicki oraz Antoni Królikowski. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

Pierwsza część zdjęć zakończyła się jesienią ubiegłego roku.Wiosną aktorzy mieli wrócić na plan. Już wiadomo, że nie będzie wśród nich Antka Królikowskiego.

"Antek Królikowski wycofał się w chwili obecnej z życia medialnego i przyjęliśmy do wiadomości jego decyzję. W związku z tym nie będzie brał udziału w serialu 'Bracia'" - poinformował przedstawiciel stacji.

Kto zastąpi Królikowskiego? Damian Kret: Kim jest nowy aktor Polsatu?

Wiemy, kto zastąpi Królikowskiego na planie! Jak informuje osoba z produkcji, będzie to Damian Kret. Kim jest młody aktor?

Urodził się w 1992 roku w Warszawie, ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i Filmową w Łodzi. Wbrew plotko, jego ojcem nie jest znany prezenter pogody, Jarosław Kret.

Widzowie seriali mogą kojarzyć go z takich produkcji jak "Chyłka. Inwigilacja", "Pajęczyna", "Drogi wolności", "Belfer 2" czy "Ojciec Mateusz". Na dużym ekranie pojawiał się w obu częściach "Kobietach mafii", "Jaskółce", polsko-czeskiej koprodukcji "Ja, Olga Hepnarova", a na premierę czeka jego kolejny film "Detektyw Bruno".

Zobacz też:

"Bracia": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polsat

Antoni Królikowski: Zaskakujący powrót marnotrawnego męża!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL