Policjantki i policjanci

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 2107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Policjantki i policjanci" wrócili na antenę z nowym sezonem

Zmiany w patrolach, romans w pracy i wróg na komendzie - "Policjantki i policjanci" wrócili na antenę i znów mieli świetne wejście - pierwszy odcinek zgromadził blisko milion widzów. Premiery pokazywane będą tak jak dotychczas - od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce. Nowa, trzecia już seria będzie liczyła aż 52 odcinki.


Reklama

Wraz z nowym sezonem powrócili ulubieni przez widzów bohaterowie, pojawią się też nowi aktorzy: Marta Leleniewska i Igor Korus. Policjanci będą brali udział m.in. w akcji poszukiwawczej porwanego dziecka, namierzenia snajpera strzelającego do ludzi czy tematu bardzo na czasie - ochrony uchodźców przekraczających nielegalnie granicę.

W prywatnym życiu bohaterów także szykuje się wiele zmian. Samotnie wychowujący syna Krzysztof, odzyskuje go wreszcie po długiej walce. W opiece nad chłopcem pomaga mu sierżant Emilia Drawska, którą łączą z Zapałą coraz lepsze relacje.

Życie prywatne zaczyna też układać sobie Ola, która w końcu sama zaczyna decydować o swoim losie. Co więcej, wygląda na to, że uda jej się zbudować związek "na dłużej" za sprawą pewnego kolegi z pracy, wpatrzonego w nią od jakiegoś czasu.

Białacha dopada kryzys wieku średniego. Czując się samotnym facetem po przejściach ucieka w pracę i sport. Postanawia też podjąć ostatnią próbę, aby zawalczyć o swoje małżeństwo. 

Monika nadal jest nękana przez biologicznego ojca Franka. Mąż Kownackiej próbuje chronić swoją rodzinę. Pobity Kosik w śpiączce ląduje w areszcie a Artur trafia do więzienia.

Na Komedzie pojawią się też nowi policjanci - jeden z nich okaże się wyjątkowo groźny dla zgranego zespołu komendy miejskiej. Konflikty zaczną się prawie od początku jego przyjścia. Jak daleko jest w stanie się posunąć? Kto za nim stoi? Na te pytania policjanci muszą znaleźć odpowiedź dość szybko...

Nasze dzielne patrole jak zwykle wyjadą na ulice miasta by ryzykując własne życie łapać przestępców i pomagać zwykłym ludziom. W tym sezonie będą brali udział m.in. w akcji poszukiwawczej porwanego dziecka, zajmą się sprawą brutalnych pobić na jednym z osiedli, dostaną wezwanie do snajpera strzelającego do ludzi w parku, będą świadkami prześladowań na tle rasowym, poszukają skradzionego miecza samurajskiego, ocalą przemycanych przez granicę uchodźców, pomogą staruszce wyrzuconej z domu przez rodzinę, odkryją prawdę o ukrytej agencji towarzyskiej i nielegalnej wytwórni papierosów.

Dowiedz się więcej na temat: Policjantki i policjanci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje