Reklama

"Policjantki i Policjanci": Odcinek 800. Dramatyczna obława na Zapałę!

W piątek 17 września o godzinie 19:00 Czwórka wyemituje osiemsetny odcinek przebojowej produkcji „Policjantki i Policjanci”, która od 7 lat i 15 sezonów cieszy się ogromną sympatią widzów.

"Policjantki i Policjanci": Zmiany w serialu

Serial - który ma na swoim koncie rekordy oglądalności sięgające nawet 2,5 mln widzów, trzy nominacje do Telekamer i trzy filmy fabularne osnute wokół jego bohaterów - tej jesieni przynosi zmiany i wiele emocjonujących wydarzeń. W nowych odcinkach, po paru sezonach nieobecności, powraca ulubieniec fanów hitu - Mikołaj Białach, grany przez Mariusza Węgłowskiego, a oskarżony o morderstwo były policjant Krzysiek Zapała (w tej roli Wojciech Sukiennik) podejmuje ryzykowne kroki, stawiając przy tym na nogi całą policję.

"Policjantki i Policjanci": Odcinek 800. Krzysiek przeżywa dramat!

Po tym jak Krzysiek uciekł z więziennego konwoju, by zdobyć dowody swojej niewinności, w odcinku 800. "Policjantek i Policjantów" wycieńczony i ranny ukrywa się przed policją. Tymczasem komendant Witacki (Paweł Okoński) i Mikołaj Białach na różne sposoby próbują zweryfikować obciążające Zapałę ustalenia, licząc, że oczyszczą go z zarzutów.

Reklama

Jednocześnie trwa obława, do udziału w której wezwany zostaje też patrol Szymona (Paweł Monsiel) i Górala (Paweł Kowalczyk). Dawni koledzy Krzyśka mają mieszane uczucia i nadzieję, że to nie im przyjdzie go schwytać. Grupa policjantów skutecznie odcina mu kolejne drogi ucieczki, aż dochodzi do konfrontacji ze zdesperowanym zbiegiem. Niestety, Zapała jest gotowy zrobić wszystko, by nie wrócić do więzienia...

Jak to się skończy? O tym będzie można się przekonać już dziś o godzinie 19:00! Na kolejne premierowe odcinki 15. sezonu "Policjantek i Policjantów" Czwórka zaprasza od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Zobacz też: "Barwy szczęścia": 2478. Uczucie kwitnie

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama