Policjantki i policjanci

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 4841
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Policjantki i policjanci": Nowy sezon od 29 sierpnia w Czwórce!

29 sierpnia Czwórka zaprasza na premierę 17. serii „Policjantek i Policjantów”, która emitowana będzie w stałym paśmie serialu - od poniedziałku do piątku o godz. 19. Nowy sezon przyniesie sporo zmian w życiu bohaterów. Obok zaskakujących, czasem dramatycznych wydarzeń oraz licznych policyjnych akcji i interwencji, nie zabraknie w nim humoru i lżejszych wątków.

"Policjantki i policjanci": Wielkie zmiany

Niestety, Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski) czeka niełatwy czas. Kiedy usłyszy niepokojące informacje na temat obrażeń swojej córki, Dominiki i zacznie wyjaśniać ich tajemnicę, pozna szokującą prawdę. Postanowi działać i podejmie ryzykowne kroki na własną rękę. W trudnych chwilach wspierać go będzie Lena Kamińska (Alicja Dąbrowska), na którą Białach zawsze może liczyć, choć policjantce nie brak własnych problemów. Wprawdzie Lena znalazła wreszcie szczęście u boku Tomka Szulca (Paweł Palcat), ale w ich związku nieustannie buzują emocje, a jej 18-letnia córka, Ania (Magdalena Śliwka), też potrafi dać się we znaki. To jednak pestka w porównaniu z tym, bo będzie się działo, gdy na horyzoncie pojawi się matka Kamińskiej...

Reklama

Tymczasem Szymon Zieliński (Paweł Monsiel) podejmować będzie kolejne próby zdemaskowania Jaskowskiej (Małgorzata Kałuzińska). Macocha wie jednak doskonale wie, jak obrócić jego działania przeciwko niemu i spróbuje skompromitować go w oczach komendanta Witackiego (Paweł Okoński). W swojego partnera z patrolu ani na chwilę nie zwątpi natomiast Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk). Góral wspierać będzie przyjaciela, borykając się jednocześnie ze swoimi perypetiami miłosnymi. Zdezorientowany zachowaniem Jagny (Marta Ormaniec) policjant nie spocznie, nim nie dowie się, dlaczego dziewczyna go unika i zrobi wszystko, by znów się do niej zbliżyć.

Z kolei w niemal idealnym dotąd małżeństwie Natalii Mróz (Anna Bosak) i Arka Papkina (Paweł Parczewski) nadejdzie czas próby. Arek stanie się zazdrosny o przystojnego partnera patrolowego żony, Marka Korwickiego (Wojciech Sikora), co okaże się bardzo trudne dla Natalii. Czy ze strony Marka coś Papkinowi zagraża i czego policjant nie mówi o sobie koleżance z pracy? Czy Natalia odkryje tajemnice doktora Laweckiego (Jakub Kucner) i jego powiązania z Jaskowską?

"Policjantki i policjanci": Kiedy i gdzie oglądać?

Czy  Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska) straci nadzieję na odnalezienie się jej męża i postanowi ułożyć sobie życie na nowo? Co w tym sezonie zmalują główni sprawcy utrapień dyżurnego Jacka (Przemysław Puchała) i zamieszania na komendzie, czyli Profos (Wiesław Cichy),  Juliusz (Bogusław Kudłek) i Pani Halinka (Renata Pałys)?
Odpowiedzi na te pytania poznamy w nowych odcinkach "Policjantek i Policjantów" - od poniedziałku do piątku o godz. 19 już od 29 sierpnia w Czwórce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy