Reklama

"Policjantki i Policjanci": Miłość, porwanie, pokłosie romansu i tragiczne odkrycie

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i Policjanci" – rozpoczęte wiosną wątki nabiorą rumieńców i bieg wydarzeń znacznie przyspieszy. Emisja najnowszych przygód popularnej serii rozpocznie się 31 sierpnia.

Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) - który, nie zrażając się niepowodzeniami - wciąż walczy o odzyskanie Emilki (Anna Kukawska) i w końcu zaczyna odnosić na tym polu pierwsze sukcesy, pójdzie za ciosem i będzie aranżował kolejne romantyczne randki.   

Te jednak nie zawsze potoczą się zgodnie z jego planem. Czy zaprzepaści to całe jego dotychczasowe wysiłki czy też jego determinacja okaże się silniejsza niż przeciwności? Sytuacja Krzyśka dodatkowo skomplikuje się, kiedy nagle znajdzie się pod jednym dachem z Beatą (Izabella Bukowska-Chądzyńska) a pewna interwencja rzuci nowe światło na interesy jego szefowej.

Reklama

Zuza Kowal (Maryla Morydz), która po wyjeździe matki odetchnęła z ulgą, wie, że zdana jest teraz tylko na siebie i wujka. Jak z roli opiekuna ciężarnej siostrzenicy wywiązywać się będzie Profos (Wiesław Cichy)? Będziecie zaskoczeni! Zaskakujących sytuacji i zwrotów akcji w życiu Zuzy i w jej otoczeniu będzie znacznie więcej.

Dzięki zwolnieniu lekarskiemu Zuza ma szansę ukryć przed kolegami z pracy fakt, że jest w ciąży, ale wie, ze prędzej czy później Krzysiek dowie się, że ich romans ma jeszcze  poważniejsze konsekwencje niż mu się wydawało. Jak długo uda jej się utrzymać rzecz w tajemnicy? Jak zareagują Krzysiek i jego żona?  W jakiej roli Zuza powróci na komendę?

Szymon Zieliński (Paweł Monsiel) i Asia Zatońska (Magda Szczepanek) poszukiwać będą Tymka i Igi w Trójmieście po rozpaczliwej wiadomości telefonicznej nagranej przez chłopca. Czeka ich wiele nerwowych chwil i tragiczne odkrycie, które nimi wstrząśnie.

Natalia Mróz (Anna Bosak), która cieszy się, że jej relacje z siostrą znów są tak dobre jak kiedyś, wkrótce będzie mieć nowe powody do zmartwień. Matylda zniknie i nim Natalia zorientuje się, że tym razem nie jest to kolejna szalona eskapada siostry, lecz coś poważniejszego minie trochę czasu. Czy Natalii uda się namierzyć porywaczy siostry nim będzie za późno?

Wojtek Niedźwiecki (Bartosz Piekarski) nadal będzie usiłował wyplątać się ze znajomości z Kają, która coraz intensywniej wkracza w jego życie. Dziewczyna wyobraża sobie, że to wielka miłość i poważny związek, a wszystkie próby delikatnego wyprowadzenia jej z błędu interpretuje na opak. Czy jest po prostu zaślepiona swoim uczuciem i pragnieniem wyjścia za mąż, czy to zupełnie inny problem? Czy Wojtek skorzysta z rady Natalii i sprawdzi Kaję w policyjnej bazie pod kątem stalkingu?

Góral czyli Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk) zamiast swojego siostrzeńca, Staśka, ma teraz na głowie jego dziewczynę w zaawansowanej ciąży. Michalina jest tak samo w gorącej wodzie kąpana i uparta jak jej narzeczony, przez co wprowadzi w życie Bachledy jeszcze większe zamieszanie niż Stasiek. Góral, dla którego rodzina jest najważniejsza, znów będzie musiał prosić Jaskowską o zrozumienie dla jego priorytetów...

Dyżurny Jacek Nowak (Przemysław Puchała) będzie miał poważne problemy w pracy, a w dodatku stanie przed trudnym dylematem życiowym, gdy jego żona, Alicja (Magdalena Wróbel), dostanie pewną propozycję. Jak zmieni się prywatne i zawodowe życie Jacka?

Komendant Jaskowskiej (Małgorzata Kałuzińska) nadal trudno będzie uporać się z synem. Mariusz (Jakub Kwaśniewicz), upokorzony pracą sprzątacza, będzie drażliwy i rozżalony.  Czy Prokurator Zieliński (Maciej Tomaszewski), który nie wytrzyma i postanowi się wtrącić, przysłuży się ukochanej kobiecie w tej sprawie, czy tylko zaszkodzi?

Juliusz (Bogusław Kudłek) odkryje przyczynę nietypowego zachowania swojego psa: Luna się "zakochała"!  Jak przystało na Juliusza sytuację tę będzie przeżywał bardzo intensywnie i w sobie tylko właściwy sposób.  Jego samego pewnego dnia także czeka oczarowanie...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje