Reklama

​Nowi bohaterowie "Policjantek i Policjantów" w Czwórce

W najbliższych odcinkach "Policjantek i Policjantów" w głównej obsadzie hitu Czwórki - i jednocześnie w obsadzie serialowych patroli - pojawią się nowe twarze. Dwoje nowo zatrudnionych na komendzie policjantów, Lenę i Darka, zagrają Alicja Dąbrowska (m.in. "Echo serca") i Aleksander Stasiewicz (m.in. "Barwy szczęścia").

Aspirant sztabowa Lena Kamińska to świetna, doświadczona policjantka i piękna kobieta. Komendant Jaskowska zdaje się sporo o niej wiedzieć, ale nim zdąży przedstawić ją swojemu zespołowi, Lena spotka Krzyśka Zapałę w dość niefortunnych okolicznościach (odcinek 660 - emisja w Czwórce: 4 września godz. 19).  

Krzysiek będzie zawstydzony z powodu swojego zachowania, zwłaszcza, że zostaną przydzieleni do wspólnego patrolu, którym w dodatku dowodzić będzie Lena.  

Nowa policjantka okaże się przenikliwą obserwatorką i dobrym dowódcą, a prywatnie samotną matką dorastającej córki i pogodną, pozytywnie nastawioną - choć twardo stąpającą po ziemi - osobą.

Reklama

Z kolei Aspirant Dariusz Wiśniewski trafia do zespołu Jaskowskiej dzięki swojemu... psu, zwanemu Diabłem, czyli wilczurowi, który według Juliusza Poniatowskiego  "zbałamucił" jego Lunę. To właśnie Darek jest policjantem z ośrodka szkolenia psów, który zawiadomił Juliusza, gdzie jest jego zaginiona podopieczna i poprosił w zamian o przysługę. Wiśniewski od pewnego czasu chciał się przenieść do służby na patrolach i bardzo się cieszy na pierwszy dzień w nowej pracy (odcinek 661 - emisja w Czwórce: 7 września, godz. 19). 

Miłośnikowi i znawcy zwierząt szkoda tylko psa, którego musi zostawić na cały dzień w domu. Czy Diabeł jest jedyną jego bliską istotą? Czy Darek odnajdzie się w zespole? Jak potoczy się pierwszy dzień służby, który także dla jego partnera będzie debiutem w nowej roli?  Co ukrywa przed współpracownikami nowy policjant? Czy  będzie w stanie utrzymać swoje sprawki w tajemnicy? 

Odpowiedzi w kolejnych odcinkach "Policjantek i Policjantów" - od poniedziałku do piątku o godz. 19 w Czwórce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama