Policjantki i policjanci

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 5201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej Grabowski w 1000. odcinku serialu "Policjantki i policjanci"

W 1000. odcinku serialu "Policjantki i Policjanci", który na antenie Czwórki zobaczymy już w piątek, 24 marca o godz. 19, wystąpi Andrzej Grabowski.

Znakomity aktor filmowy, telewizyjny i teatralny - znany między innymi ze "Świata według Kiepskich", "Pitbulla", "Dnia świra", "Drogówki", "Odwróconych" czy "Listów do M 3" - w hicie Czwórki zagra generalnego inspektora policji Tymoteusza Janczurę, który wywoła istne trzęsienie ziemi na komendzie.  W epicentrum wydarzeń znajdą się: sierżant Juliusz Poniatowski (Bogusław Kudłek), Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), Miłosz "Góral" Bachleda (Paweł Kowalczyk), Dyżurny Jacek (Przemysław Puchała) i Profos (Wiesław Cichy).  Każde z nich na swój sposób zmierzy się z nowymi wyzwaniami, kiedy na komendzie dojdzie do rewolucyjnych zmian.

Reklama

Wszystko zacznie się od z pozoru typowego poranka na służbie, który wkrótce przybierze nieoczekiwany obrót. Będą dziać się rzeczy, jakie dotąd nie miały tutaj miejsca. Do władzy zostaną dopuszczeni ci, którzy tylko o tej władzy marzyli. W murach komendy pojawi się ważna figura, która wprowadzi nie lada zamieszanie, które spotęguje jeszcze jeden z naszych policjantów. Inni dalej będą ratować świat. Nowe rządy, nowe zasady, a do tego wisienka na torcie w postaci nowych mundurów. Będą łzy śmiechu i łzy smutku. Będą małe sukcesy i wielkie porażki. Ktoś odejdzie na zawsze, by rozpocząć nowe życie. A wszystko to podczas jednego dnia, a może jednak jednej nocy...

"Policjantki i policjanci": Gdzie oglądać?

Nowy sezon "Policjantek i policjantów" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19.

W rolach policjantów z wrocławskiej komendy występują:  Anna Bosak, Alicja Dąbrowska, Anna Kukawska,  Mariusz Węgłowski, Wojciech Sukiennik, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sikora, Paweł Palcat, Paweł Okoński, Paweł Monsiel, Przemysław Puchała, Bogusław Kudłek i Wiesław Cichy.  

Serial, który zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów i bijąc kolejne rekordy oglądalności szybko stał się hitem, ma na koncie m.in. zwycięstwo w internetowym plebiscycie na najlepszy serial, trzy nominacje do Telekamer i trzy filmy fabularne osnute wokół jego bohaterów.

Wyemitowany minionej jesieni poprzedni sezon Poprzedni sezon "Policjantek i policjantów", oglądało łącznie 9,4 mln osób.  Wśród widzów przed trzydziestym rokiem życia serial Czwórki był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie, również na czwartym miejscu plasował się w grupie komercyjnej 16-59.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | Policjantki i policjanci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy