Reklama

Poldark

Poldark - Wichry losu

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 46
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe seriale w TVP1 „Tajemnice jeziora” i „Poldark – Wichry losu”

TVP1 pokaże w styczniu dwa premierowe seriale. Od 13 stycznia o godz. 20:25 TVP1 zaprasza na serial „Tajemnice jeziora”. Trzymający w napięciu serial kryminalny w którym policjantka Lise Stocker próbuje rozwikłać zagadkę serii zaginięć młodych kobiet w rodzinnym miasteczku. 15 stycznia o godz. godz. 20:25 widzowie zobaczą premierowy odcinek serialu „Poldark – Wichry losu”, adaptację popularnej powieści Winstona Grahama.

"Tajemnica jeziora"

Lise Stocker, policjantka z paryskiej brygady kryminalnej, przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, żeby zająć się chorą na Alzheimera matką. Miejscowa społeczność jest zbulwersowana sprawą zaginięcia szesnastoletniej dziewczyny. Lise przeżywa na nowo koszmar sprzed piętnastu lat, kiedy w tym samym miejscu i w identyczny sposób zaginęły bez śladu jej dwie serdeczne przyjaciółki. Instynkt zawodowej policjantki podsuwa pytanie czy te dwie sprawy mogą mieć jakiś związek? Czy policyjne śledztwo pomoże jej rozwikłać największą zagadkę swojego życia?odc. 1 -  emisja 13 stycznia, godz. 20:25 (6 odcinków). Malownicze jezioro u podnóża Alp skrywa mroczną tajemnicę.

Piętnaście lat wcześniej, podczas hucznego festynu, zaginęły dwie z trzech nierozłącznych przyjaciółek. Trzecia z nich, Lise Stocker, wyjechała do Paryża. Po latach wraca, by zaopiekować się chorą matką. Zawiesiła pracę w Wydziale Kryminalnym, zaalarmowana telefonem swego przyjaciela, a obecnie lekarza, o stanie zdrowia matki, która choruje na Alzheimera. Przyjeżdża rankiem, po kolejnym dorocznym festynie. Na miejscu dowiaduje się, że córka jej przyjaciół i sąsiadów, nie wróciła na noc. Rodzice dziewczyny alarmują policję, która niezwłocznie rozpoczyna poszukiwania oraz nadaje komunikat w mediach o ewentualnym porwaniu. Wszyscy pamiętają wydarzenia sprzed lat...Grozy dodaje fakt wyjścia na wolność mężczyzny skazanego za poprzednie zaginięcia. Ciała dziewczyn nigdy nie zostały odnalezione...

Reklama

odc.2

Lise pomaga prowadzić śledztwo, mimo bolesnych wspomnień sprzed lat. Chce, za wszelką cenę, odkryć prawdę o śmierci swych przyjaciółek. Podejrzewa wiele osób, w tej niewielkiej miejscowości, nie wyłączając z tego grona nawet własnych rodziców...

Produkcja Francja 2015

Reżyser: Jerome Cornuau

Obsada: Barbara Schultz, Arie Elmaleh, Lanick Gautry, Armelle Deutsch, Cyril Lecomte.

"Poldark - Wichry losu"

Adaptacja popularnej powieści Winstona Grahama. 
odc. 1  emisja 15 stycznia, godz. 20:25 (8 odcinków)
Kornwalia, druga połowa XVIII wieku. Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny. Jego posiadłość jest zrujnowana, a narzeczona Elizabeth zamierza poślubić jego kuzyna, Francisa. Ross się nie poddaje. Próbuje uruchomić starą kopalnię miedzi, która może zapewnić byt jemu i jego dzierżawcom.

Produkcja Wielka Brytania 2015

Reżyser: Ed Bazalgette.

Obsada: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing, Kyle Soller.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje