Reklama

Pod powierzchnią

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 290
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pod powierzchnią": Serial powraca z drugim sezonem

Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Marty i Bartka? Co stało się z Olą, która uciekła z Płocka razem z Jankiem? Do odkrycia pozostało jeszcze wiele tajemnic. Czy, gdy prawda wyjdzie na jaw, bohaterowie będą w stanie się z nią pogodzić?

Marta, po dramatycznym incydencie podczas szkolnego balu, trafia do szpitala. Wyznanie Oli zmusza ją do podjęcia decyzji o rozstaniu z Bartkiem. Ich małżeństwo od dawna przeżywało kryzys, jednak wiadomość o romansie męża z uczennicą nie pozostawiła żadnych złudzeń co do rozpadu ich związku. Równocześnie Gajewska postanawia rozprawić się z przeszłością i pogodzić z utratą synka. Pierwszy raz odwiedza jego grób. Jak zareaguje, gdy dowie się, że Maks jednak żyje?  Do czego będzie zdolna, by go odzyskać ?

Reklama

Bartek w jednej chwili traci wszystko - Marta składa pozew o rozwód, uczniowie i nauczyciele liceum dowiadują się o jego romansie z Olą. Kłamstwo, w którym żył, zaczyna zbierać żniwo. Czy Gajewski poniesie konsekwencje swojego postępowania? Jaka tajemnicę ukrywa wspólnie z Ewą - przyjaciółką Marty?


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje