Reklama

Pod powierzchnią

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 290
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pod powierzchnią": Magdalenie Boczarskiej stuknęła czterdziestka!

W środę 12 grudnia Magdalena Boczarska, czyli Marta Gajewska z serialu "Pod powierzchnią", świętuje 40. urodziny. - Choć kończę czterdziestkę i lubię ten fakt, czuję się trochę... bezwiekowo - twierdzi aktorka.

Ostatni rok był dla Magdaleny Boczarskiej bardzo szczęśliwy. Niespełna tydzień po swoich 39. urodzinach została mamą (17 grudnia 2017 roku powitała na świecie swe pierwsze dziecko - syna Henryka), wkrótce potem dostała Orła za kreację w filmie "Sztuka kochania" oraz propozycję zagrania głównej roli w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią".

Reklama

- To był ciężki, ale piękny rok - mówi aktorka, a pytana o swój wiek twierdzi, że już dawno zaakceptowała fakt, że czasu nie da się zatrzymać.

- Wiem, że najlepsze, co mogę teraz zrobić, to dbać o siebie i rozpieszczać się, kiedy się da. Bo, jakby nie było, muszę sama sobie starczyć na długo - żartuje.

Magdalena Boczarska zadebiutowała 18 lat temu malutką rólką studentki w serialu "Klinika pod Wyrwigroszem", ale na pierwszą rolę filmową musiała po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej poczekać aż 5 lat. Ciekawostką jest, że film, w którym po raz pierwszy podziwialiśmy jej talent i urodę na wielkim ekranie, nosił tytuł... "Pod powierzchnią" - taki sam, jak serial TVN, w którym oglądaliśmy ją ostatnio.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje