Reklama

Pod powierzchnią

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 290
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pod powierzchnią": Drugi sezon dopiero za rok!

Nowy serial TVN "Pod powierzchnią" okazał się sukcesem stacji. Jego średnia oglądalność wyniosła 1,59 mln osób.

- Będziemy kontynuować "Pod powierzchnią", druga seria pojawi się zapewne jesienią przyszłego roku. Raczej będzie to znowu 7-8 odcinków, nie pełny 13-odcinkowy sezon -powiedziałi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Reklama

- Wyniki są na tyle dobre, żeby czuć się bezpiecznie w obliczu drugiego sezonu. Również opinie jakie zbieraliśmy na rynku były więcej niż zachęcające. To nie był taki oczywisty sensacyjny serial, jeśli potrafiliśmy zadowolić naprawdę wymagających widzów to jest to powód do satysfakcji - dodał Czaja.

"Pod powierzchnią" to oryginalny projekt stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Za reżyserię odpowiada Borys Lankosz.

Serial opowiada o czwórce bohaterów: Bartek (Bartłomiej Topa) i Marta (Magdalena Boczarska) tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Ścieżki głównych postaci skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze.



swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje