Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 319
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znów zaskakuje

5 kwietnia kolejny odcinek serialu zatytułowany "Inglorious Bassterds". Epizod już wzbudziła wiele kontrowersji. A wszystko to za sprawą sklepowej wystawy Matthew Williamsona z… Plotkarą w roli głównej.

Wizerunek Blair, zdobi jeden ze sklepów amerykańskiego projektanta w Nowym Jorku. Na wystawie możemy również zobaczyć, znanego nam z serialu, Chucka oraz innych tajemniczych i wystrojonych mężczyzn.

Reklama

To, co niewątpliwie przyciąga uwagę przechodniów, to wizerunek upadającej Blair oraz uwodzicielskiego Chucka. Co ciekawe, kreacja Blair, nadana przez Matthew Williamson'a jest taka sama, jaką będzie ona nosić w następnym odcinku "Plotkary". Czy możemy to nazwać czystym zbiegiem okoliczności? Raczej nie.

Wystawa sklepowa Williamson'a, nie tylko prowokuje naśladowaniem serialowych bohaterów, ale także przez rzucający się w oczy napis "Co zrobiłeś Chuck?".

Natomiast na drugim oknie znajduje się wysoki manekin w eleganckim garniturze, który trzyma suknie Blair. Śmiało możemy stwierdzić, że autor wystawy, celowo manipuluje nie tylko postaciami, ale także fabułą serialu.

Co więcej, wciela się on w reżysera, który zamienia manekiny w aktorów, a z ubrań, czyni rekwizyty do gry.

Jakby tego było mało, możemy odnieść wrażenie, że Matthew Williamson, nie tylko bawi się fabułą serialu, ale także wymyśla dalsze losy jego bohaterów. Aby się o tym przekonać, wystarczy chociażby spojrzeć na najważniejszą część wystawy, w której Blair, w scenerii czarno-białej leży na łóżku. W następnej scenie widać, jak Chuck wbiega przez drzwi, upada na ziemię i chwyta sukienkę Blair.

Czy to może oznaczać, że już w następnych odcinakch "Plotkary" obejrzymy podobne sceny? A może tylko projektant dał upust własnej wyobraźni? Z pewnością wierni fani serialu, będą mogli się już wkrótce o tym przekonać.


Zobacz zwiastun odcinka:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje