Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tytułową Plotkarą jest...

17 grudnia amerykańscy widzowie stacji CW mogli zobaczyć ostatni odcinek serialu "Plotkara". Kto wcielał się w tytułową bohaterkę i w niewybredny sposób plotkował o przyjaciołach z Upper East Side?


Reklama

Twórcy serialu trzymali widzów w napięciu do ostatnich minut. Jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ostatnim odcinku poznaliśmy tytułową Plotkarę. Okazał się nią... Dan Humphrey (Penn Badgley)!

Samotny Chłopiec bez milionów na koncie, zakochany w Serenie van der Woodsen (Blake Lively), w ten sposób leczył swoje kompleksy. Nie mogąc dostać się do nowojorskiej elity, został autorem strony, na której zamieszczał niewybredne plotki, także na własny temat.

Producentka wykonawcza "Plotkary", Stephanie Savage, zdradziła, że twórcy serialu już na samym początku zdecydowali, że to właśnie Dan wcieli się w tajemniczą główną bohaterkę.

- Nie sądzę, że kiedykolwiek mieliśmy kogoś innego na myśli. Zawsze wiedzieliśmy, że to Dan będzie tytułową Plotkarą, kwestią było, czy ujawnimy to w finale, czy nie. Nie wiedzieliśmy, czy widzowie chcą poznać tożsamość Plotkary, czy wolą bawić się w spekulacje - podsumowała.

A wy, jesteście zaskoczeni?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plotkara | seriale | Blake Lively | Penn Badgley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje