Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już koniec "Plotkary"!

Po 6. sezonach padł ostatni klaps. Czas, by rozpieszczona młodzież z najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku wreszcie wydoroślała.


Reklama

Z zaciekawieniem i zapartym tchem przyglądaliśmy się poczynaniom bogatych nastolatków. Olśniewały nas ich stroje. Szokowały romanse i knowania. Przerażała łatwość, z jaką potrafili stoczyć się na dno.

Najwyższa pora, by Serena (Blake Lively), Blair (Leighton Meester), Dan (Penn Badgley), Nate (Chace Crawford) oraz Chuck (Ed Westwick) przestali zajmować się gierkami i zadbali o przyszłość.

Żyli długo i... (spoiler)

W ostatniej, 6. serii nakręcono zaledwie 10 odcinków, ale producenci zapewniają, że takiego przepychu i nagromadzenia emocji w "Plotkarze" jeszcze nie było. W Internecie zaczęły krążyć plotki i zdjęcia z finałowego, dwugodzinnego odcinka.

Czego możemy się spodziewać? Podziału na dwie części, z czego akcja drugiej potoczy się kilka lat później. Będzie co najmniej jeden ślub! Wszyscy domyślają się, że Blair i Chuck zostaną małżeństwem. Jednak ceremonię popsują policjanci, którzy aresztują pana młodego!

Pojawiły się też pogłoski o katastrofie lotniczej. Jeśli tęsknicie za dobrymi czasami, kiedy Serena i Dan byli razem, to zdradzamy, że dojdzie między nimi do pojednania... w zatrzaśniętej windzie. Czy oni też wylądują na ślubnym kobiercu?

Przekonamy się już w grudniu, po emisji ostatniego odcinka. Jak zapewnia producentka serialu Sara Goodman: - Poznacie prawdziwą plotkarę. Finał będzie pyszny!


nex

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje