Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Smakowite ploteczki, pikantne historie

Jeśli sądziliście, że po zakończeniu liceum Złote Dzieci Manhattanu przestaną być w centrum uwagi - myliliście się. Trzeci sezon "Plotkary" jest dostępny od 15 października w wydaniu DVD.

Elita z Upper East Side szykuje się do rozpoczęcia nauki w college'u i do kolejnego roku pełnego schadzek i niespodziewanych zmian. Nowe postaci i kilka znajomych twarzy oznaczają nowe miłości, nowe dylematy i dawne sekrety, z których wynikają nowe kłopoty.

Reklama

Dla Chucka i Sereny pytania o przeszłość przyniosą dużo więcej odpowiedzi, niż się spodziewali. Złamane serca, lojalność wystawiona na próbę...

Na szczęście Plotkara śledzi wszystkie kłamstwa, miłości i zdrady, bo nigdy nie wiadomo, kiedy takie wiadomości przydadzą się Serenie, Blair, Danowi, Nate'owi, Jenny, Chuckowi i Vanessie.

Co zobaczymy w trzecim sezonie?

Rodzina Humphrey'ów szybko porzuca ideały i jeszcze szybciej przyzwyczaja się do pełnego przepychu stylu życia Van Der Woodsenów. Spędziwszy wakacje w rezydencji w ekskluzywnym Hamptons, Humphrey'owie wracają do Nowego Jorku i zamieniają brooklyński loft na manhattański apartament.

Tymczasem Serena wikła się w romans z żonatym kongresmanem, a także znajduje jeszcze czas na pozowanie paparazzi, porzucenie studiów i zrobienie kariery jako manager gwiazdy filmowej.Trzeci sezon serialu "Plotkara" trafił dziś, 15 października, na sklepowe półki, nakładem Galapagos Films.

5 płytowe wydanie DVD zawiera kompletny sezon 3. (22 odcinki w polskiej wersji lektorskiej).

Dowiedz się więcej na temat: Plotkara

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje