Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poplotkuj popołudniami

Dla bohaterów tego serialu, plotka jest jak tlen - bez niej nie mogą żyć! Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili. Kto nie zna jeszcze świata młodych nowojorczyków, dzielnicy Upper East Side to ma szansę to nadrobić włączając TVN 7 od dziś w dni powszednie o godzinie 16:00.

W ekskluzywnym świecie bogactwa, rywalizacji oraz ciągłych zmian z pewnością nie wszystkim łatwo jest się odnaleźć. Jest jednak osoba, która doskonale odnajduje się w tym warunkach - to Plotkara! Tytułowa bohaterka zawsze jest na bieżąco. To ona wiedzie prym w wyznaczaniu nowych trendów.

Reklama

Do perfekcji opanowała trudną sztukę pozyskiwania informacji z życia prywatnego swoich znajomych. Z niezwykłą dokładnością oraz pieczołowitością śledzi wszystkie nowinki, które szczegółowo opisuje na swoim blogu. Plotkarska strona w Internecie wielokrotnie udowodniła, że wie wszystko o wszystkich.

Tylko nikt nie wiem, kim ona jest. Młodzież z ekskluzywnej szkoły na Manhattanie żyje informacjami podawanymi przez plotkarską stronę. Nic nie przejdzie jej uwadze: zaczynając od wydarzeń szkolnych, kończąc na "objechanych" imprezach. Plotkarka jest zawsze o krok przed wszystkimi.

To ona steruje tutejszym światkiem, a rozgłaszane przez nią plotki nakręcają bieg wydarzeń.

Scenariusz powstał w oparciu o serię poczytnych powieści autorstwa Cecily von Ziegesar. Serial dwukrotnie zdobył najważniejszą nagrodę przyznawaną przez nastoletnich widzów tj.; The Teen Choice Award for Choice TV Show. Scenariusz napisali Josh Schwartz (Chuck, The O.C.) i Stephanie Savage (The O.C., Charlie's Angels: Full Throttle). Zdjęcia do serialu powstawały w Nowym Jorku.

Emisja: od 26 października, w dni powszednie o godzinie 16:00

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje