Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Królowa nie chce świecić przykładem

Gwiazda serialu "Plotkara" - 16-letnia Taylor Momsen - twierdzi, że ludzi nie powinno obchodzić to, że pali papierosy. Aktorce nie zależy na tym, aby być wzorem do naśladowania dla nastolatek.

Momsen nie interesuje krytyka innych za to, że pali papierosy, ponieważ, jak tłumaczy, żyje tak, jak jej się podoba i nie zważa na to, jak jest postrzegana.

Reklama

"Palę i co z tego? Dlaczego ludzi obchodzi to, co robi 16-letnia dziewczyna, której nawet nigdy nie poznali? Przecież nie apeluję do dzieciaków: Idźcie i kupcie sobie paczkę papierosów" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla portalu Parade.com.

"Kiedy wychodzę na zewnątrz z papierosem w ręku i ktoś robi mi zdjęcie, a potem zamieszcza je w Internecie, to już nie jest mój problem. Ja po prostu żyję własnym życiem i nie mam zamiaru tego zmieniać dla innych" - stwierdziła.

"Nie czytam artykułów, w których opisuje się mnie jako osobę trudną. Nie weszłam do show-biznesu, aby służyć jako wzór do naśladowania dla siedmiolatków. Nie interesuje mnie to" - dodała Momsen.

Aktorka zaznaczyła, że nie zamierza zmieniać swojego zachowania i jeśli ludziom się to nie podoba, to nie powinni oglądać seriali, w których występuje.

"Jeśli rodzice mają coś przeciwko temu, co robię, to po prostu nie powinni pozwalać dzieciom mnie oglądać" - oświadczyła.

Momsen skrytykowała też współczesne powszechne zainteresowanie gwiazdami, zaznaczając, że nie zabiega o uwagę innych, dlatego nie rozumie dlaczego krytykuje się jej zachowanie.

"Naprawdę nie zależy mi na statusie celebrytki. Jest to związane z tym, co robię, więc nie mogę tego całkowicie uniknąć. Jednak istnieje różnica pomiędzy pojawieniem się na czerwonym dywanie a ludźmi, którzy naruszają moją prywatność robiąc mi zdjęcia. To właśnie dlatego uważam, że jest to takie głupie" - wyjaśniła aktorka.

"Nie chcę być osobą, którą chcą mnie widzieć miliony ludzi oglądający mój serial. Chcę być sobą, ponieważ, jeśli to stracę, to co w ogóle to robię? Tu nie chodzi o to, aby się dopasować. Jeśli ktoś nie pasuje samemu sobie, to nie pasuje nigdzie" - dodała.

Taylor pali, a Jenny sprzedaje dragi:

(sneak peek z nadchodzącego odcinka - "The Lady Vanished", emisja 15 marca)

PAP/swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje