Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec oznacza początek

Jeden z najbardziej oczekiwanych finałów za nami. "Plotkara" z trzecim sezonem porwała serca fanów, ale czy po ostatnim odcinku nadal będzie cieszyć się popularnością?

17 maja ziemia Mannhattanu zadrżała. "Plotkara" namieszała bardzo w życiu bananowej młodzieży z Upper East Side, i jak się okazuje, na szczęście nie po raz ostatni. Już we wrześniu zobaczymy nowe przygody "nowojorskich Werterów". Czego możemy się spodziewać?

1. Nowy związek - czyżby Dan i Serena zrobili sobie powtórkę z rozrywki i wrócą do siebie?

1a. Nate już podziękował S. za związek

2. Dorota i Vania zostają szczęśliwymi rodzicami

3. Najwyraźniej Dan także.... (ja w to nie wierzę), dzięki Georginie, która "przy nadziei" powraca w wielkomiejskie pielesze.

Reklama

4. Jenny podziękowała wszystkim i zmyka z Nowego Jorku. Może i ucieka na kilka dobrych odcinków, jednak jej osoba odcisnęła piętno na życiu wielu osób...

5. ...szczególnie na związku Blair i Chucka. Którzy po wielu perypetiach (główna oś fabularna całego sezonu) postanowili być razem, w imię miłości, która okazała się zbyt słaby uczuciem, aby pomóc przebrnąć parze przez najświeższego newsa dotyczącego Chucka, Blair i ich wspólnej nocy....

6. Chuck szybko dostaje nauczkę za bycie złym chłopcem. Wyjeżdza do Pragi, gdzie zostaje postrzelony. Jednak spokojnie - wiadomo już, że przeżyje, gdyż ma pojawić się w "paryskich odcinkach" czwartego sezonu.

7. Tak, tak "paryskich", gdyż S. i B. jako dwie singielki jadą do stolicy mody leczyć złamane serca metodą "zakupową"

Wydaje się, że "Plotkara" dopiero się rozkręca!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy