Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Blake Lively komediantką?

Aktorka, której umiejętności znamy na razie z roli depresjogennej Sereny van der Woodsen, wreszcie pokazała swoje drugie, śmieszniejsze, oblicze. A to za sprawą komediowego programu telewizyjnego "Saturday Night Live".

Niedawno pisałam o jej występie w show Fallona. Była nie tylko dowcipna i pokazała swój komediowy talent biorąc udział w absurdalnej etiudzie, ale też udowodniła, że drzemie w niej naturalny luz i zatańczyła taniec przypominający kankana w wersji tyrolskiej:

Reklama

Aktorka ostatnio zagrała w produkcjach, które można zaliczyć do dramatu (jak np. "The Private Lives of Pippa Lee"), ale widać, że zdecydowanie w komedii czuje się jak ryba w wodzie.

W ostatni weekend, 6 grudnia, zagrała jedną z trudniejszych ról - na jeden wieczór zamieniła się w gospodynię wielce popularnego za oceanem telewizyjnego show "Saturday Night Live"..

Czy nadaje się do ośmieszania ludzi? Zobacz wideo i podziel się opinią:

Monolog otwierający:

Parodia.. "Plotkary":

Blake Lively jako brunetka w różowym wdzianku:

Muszę przyznać, że aktorka zaskoczyła mnie bardzo. Jeśli nie podoba wam się nowa odsłona BL - dobra wiadomość - dziś nowy odcinek "Plotkary" z jak zawsze smutną Sereną na pierwszym planie:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama