Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 580
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zła kobieta

Mówi o sobie: "Na pierwszy rzut oka, zła kobieta od zadań specjalnych". Nie, nie Katarzyna Chrzanowska, ale jej bohaterka Kora, która w serialu "Plebania" właśnie zawitała do Tulczyna.

Kora została wynajęta przez miejscowy czarny charakter, niejakiego Tracza (Dariusz Kowalski), aby zawróciła w głowie "parszywej dwunastce" radnych, a dokładnie na każdego z nich znalazła haka. Oczywiście na użytek nieuczciwych zagrywek Tracza. Urok osobisty Kory działa. Niczego nie świadomi mężczyźni jedzą jej z ręki. Z dnia na dzień ma ich w kieszeni.

Reklama

"Kora przyjeżdża do Tulczyna w konkretnym celu. Dla pieniędzy. Ma do wykonania zadanie, które zlecił jej Tracz. Jest profesjonalistką" - zdradziła nam Katarzyna Chrzanowska.

Zimna, wyrachowana, świadoma swojego seksapilu? Czy może być groźniejsza broń? Na myśl o romansie Kory z Traczem, Katarzyna Chrzanowska uśmiecha się tajemniczo. Kto wie? Przecież Tracz ma słabość do pięknych, inteligentnych, gotowych na wszystko kobiet. Poza tym, jest ojcem samotnie wychowującym syna? A chłopczyk potrzebuje kobiecej ręki. Do kogo będzie należał pierwszy krok?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje